Bir sonraki Destiny 2 genişletmesi konsollara ve PC’ye sadece birkaç gün içinde geliyor. Destiny 2: Lightfall 28 Şubat’ta çıkıyor. Lightfall’ı henüz önceden sipariş etmediyseniz ve PC’de oynamadıysanız, Lightfall Steam anahtarlarından tasarruf edebilirsiniz – doğrudan Steam üzerinden değil. Fanatik Ve Yeşil Adam Oyun Destiny 2: Lightfall’ı güzel bir indirimle satıyorlar.

Her iki perakendeci de fiyatı 50 dolardan 42,49 dolara düşüren Lightfall’da %15 indirim sunuyor. Her iki satıcıdan da ön sipariş verirseniz, Steam’de kullanılabilecek bir anahtar alacaksınız. Lightfall güncellemesi 28 Şubat’ta yayınlandıktan sonra oynamaya başlayabileceksiniz. Standart sürüm, Lightfall oynamaya başladığınızda etkinleştirilecek olan Season Pass ile birlikte gelir.

bu Lightfall ve Yıllık Geçiş paketi ayrıca Green Man Gaming üzerinden %15 indirimle sunuluyor. Bu 100$’lık sürüm sadece 85$’a satılıyor. Yıllık Bilet, dört adet 6. Yıl Sezon Biletinin tamamını (20-23. Sezonlar) ve ayrıca yaklaşan iki zindana ve birkaç oyun içi kozmetiğe erişim içerir.

Nereden ön sipariş verirseniz verin, Lightfall birkaç ön sipariş bonusu ile gelir: Egzotik Hayalet ve Efsanevi Amblem. Bu kozmetiklerin her ikisi de ön sipariş verildikten hemen sonra donatılabilir, bu nedenle bunları kullanmak için Lightfall’ın çıkışını beklemeniz gerekmez.

Yakında piyasaya sürülecek olan genişletme hakkında daha fazla bilgi için Destiny 2: Lightfall önizlememize göz atın. Destiny 2’de gerideyseniz ve önce diğer genişletmelerden bazılarını denemek istiyorsanız, Fanatik Ve Yeşil Adam Oyun şu anda Destiny 2 franchise satışlarına ev sahipliği yapıyor.

Açıklama: GameSpot ve Fanatical, Fandom’a aittir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1