bu Apple Watch Series 8 ve Galaxy Watch 5 bunlardan bazılarıdır. Şu anda satın alabileceğiniz en iyi akıllı saatler. Ancak, açık havada koşmaktan hoşlanan bir fitness tutkunuysanız, bunun yerine muhtemelen Garmin’in Forerunner serisinden bir akıllı saat tercih edeceksiniz. Garmin’in Forerunner akıllı saatleri koşucular için özel olarak üretilmiştir, tek bir şarjla günlerce dayanabilir ve daha hassas kondisyon takibi sunar. Söylentilere göre Garmin, yeni Forerunner 965 serisini ve Forerunner 265 serisi akıllı saatlerini Mart ayında piyasaya sürecek. Söylentiler, Forerunner 965’in daha premium akıllı saat olacağını ve Forerunner 265 ile onun daha küçük versiyonu olan Forerunner 265s’nin daha bütçe tarafında olacağını iddia ediyor. Ancak en iyi haber şu ki, yeni sızan pazarlama görüntüleri sayesinde Forerunner 265 ve Forerunner 265’lerin nasıl görünebileceğini görebiliyoruz. Giyilecek Araçlar eline geçmeyi başardı.

Resimlere bakılırsa, Forerunner 265 ve onun daha küçük varyantı olan Forerunner 265s, selefleri olan Forerunner 255 ve Forerunner 255s ile benzer bir görünüme sahip olacak gibi görünüyor. Görüntüler ayrıca Forerunner 265’in Siyah, Su ve Beyaz Taş renklerinde mevcut olabileceğini gösteriyor. Ve küçük kardeşi Forerunner 255s, Siyah, Açık Pembe ve Beyaz Taş renklerinde gelebilir.

Forerunner 265 ve Forerunner 265’lerin AMOLED ekranlara sahip olması bekleniyor, iki model arasındaki tek fark ekran boyutları. Pil ömrü açısından, Forerunner 265 muhtemelen tek bir şarjla akıllı saat modunda 13 güne ve GPS modunda 20 saate kadar dayanabilecektir.

Söylenti değirmeni ayrıca yaklaşmakta olan Forerunner 965 ve Forerunner 265 serilerinin olabileceğini iddia ediyor. EKG işleviyle donatılmış ilk Garmin akıllı saatleri.

Bir sonraki Forerunner akıllı saatlerinin fiyatı hakkında çok az şey biliniyor, ancak söylentilere göre Forerunner 265 yaklaşık 499,99 dolara mal olabilir.telefon-1