2K ve Marvel Entertainment duyurdu Kefaret*, Marvel’in Geceyarısı Güneşleri’ ikinci lansman sonrası DLC özelliği Zehirartık dünya çapında Windows PC’de Steam ve Epic Games Store, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S üzerinden edinilebilir.

İçinde Kefaret, Eddie Brock ve uzaylı ortakyaşamının ölümcül karışımı olan Venom, Lilith’in şeytani etkisi altında yaptığı yanlışları düzeltmek için Midnight Suns’a katılır. Kan emici vampirler, New York şehrinin altındaki lağımları istila etti, ama onlar bile Venom’un zifiri kara pençelerini ve jilet gibi keskin dişlerini görünce korkudan titriyorlar. Midnight Suns’ın yardımıyla Venom, eylemlerinin kontrolünü yeniden kazanmak ve NYC’yi yaşayan ölülerin belasından kurtarmak için mücadele ediyor; ancak kendini manipülatif bir iblisten kurtarmak diğerinin dikkatini çekti. Dahil Kefaret:

  • Yeni İşe Alınabilir Kahraman: 10 benzersiz Kahraman Yeteneği kullanan vahşi bir ortakyaşam olan Venom
  • Yeni Hikaye Görevleri: New York City’de vampir tehdidine karşı mücadeleye devam edin
  • Yeni Abbey Yükseltmesi: Whisper Web
  • Venom için 3 Ek Kahraman Görünümü, 7 Abbey Kıyafeti ve 2 Mayo

Venom, Birinci Perde’nin sonundaki “Shattering Expectations” görevini tamamladıktan sonra oynanabilir hale gelen ilk hikaye görevi “The Devil’s Due”yi tamamlayarak işe alınır.

Savaş alanında, Zehir her karşılaşmaya Ravenous şeklinde büyük bir hasar bonusu ile başlar. Ravenous, Venom için benzersiz bir tamircidir; üç yığınla başlar ve her yığın temel hücumunu artırır. Bir Attack veya Heroic kullanmak, her tur biraz yeniden doldurulan bir Ravenous istifi kullanır. Bu, Venom’u bir karakter olarak özellikle patlamaya hazır hale getiriyor – hasar potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için dikkatli bir oyun düzeni yönetimi gerektiriyor, ancak yetenekleri onun daha uzun süreli yoğun güç sürdürmesine izin verebilir.

Zehir Geceyarısı Güneşleri

Venom inşa etmek Fısıltı Ağı Abbey’deki yükseltme, görev liderini değiştirmek ve görev zorluğunu azaltmak gibi rastgele bir değiştirici uygulayarak genel görevleri değiştirmek için Intel’i kullanma yeteneğinin kilidini açar. Whisper Web’i yükseltmek, göreve Kredi, Taslak veya Öz gibi ek bir ödül ekler.

Zehir Geceyarısı Güneşleri

Kefaret bugün Windows PC için Steam ve Epic Games Store, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S aracılığıyla kullanılabilir.

*Tek tek satın alınabilen Kefaret DLC paketi, temel oyun gerektirir. DLC paketi, Legendary Edition’a dahil olan ve ayrı olarak satın alınabilen Marvel’s Midnight Suns Season Pass’e de dahildir.oyun-4