Honor Magic 5 Lite, serideki meslektaşlarından önce resmi olarak sunuldu ve ilk heyecan verici anlaşma Media Markt ve Saturn’de zaten mevcut. Çünkü kurum içi “Super Select M” tarifesi ile ayda sadece 12,99 Euro ödüyorsunuz ve üstüne küçük bir ikramiye alıyorsunuz. Tarife kontrolümüzde, anlaşmaya değip değmeyeceğini veya burada parmaklarınızı yakıp yakmayacağınızı öğreneceksiniz.

Zaman geldi ve MWC 2023 Barselona’da başlayacak. 27 Şubat’tan itibaren çeşitli üreticiler burada yeni cihaz ve ürünleri tanıtacak. Tabii ki, sizi güncel tutmak için NextPit de orada temsil edilmektedir. Honor da fuar sırasında hazır bulunacak ve diğer şeylerin yanı sıra Honor Magic 5 Lite’ı resmi olarak tanıtacak, ancak cihazı Media Markt’tan ön sipariş verebilirsiniz (tarife genel görünümüne kadar) ve zamanında evinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. mart başı

Honor Magic 5 Lite, 6.67 inç kavisli AMOLED ekrana sahip orta sınıf bir akıllı telefon. Buradaki yenileme hızı 120 Hz ve görüntüler 2.400 x 1.080 piksel ile çözülüyor. Gerekli performans, Adreno 619 GPU ve 6 GB RAM ve 128 GB UFS 2.2 depolama bellek yapılandırmasına sahip Snapdragon 695 tarafından sağlanmaktadır. Arka tarafta ise 64 MP ana, 5 MP ultra geniş açılı ve 2 MP makro kameradan oluşan üçlü kamera sistemi yer alıyor.

5.100 mAh pil ayrıca, elektriğe erişmeden akıllı telefonunuzla üç güne kadar idare edebilmenizi sağlar. Meslektaşım Matt, Honor Magic 5 Lite ile ilgili makalesinde size yeni Honor cep telefonu hakkında daha fazla bilgi veriyor.

Media Markt ve Saturn’ün Onur anlaşması buna değer mi?

Yeni Midranger’ın yanı sıra Media Markt ve Saturn’den ev içi cep telefonu tarifesini de buradan sonuçlandırabilirsiniz. Bu size ayda 11 GB veri hacmi ve maksimum 50 MBit/s indirme bant genişliği sunar. “Super Select M” ile ayrıca Telefónica’nın 4G ağındasınız. Minimum 24 aylık süre boyunca her ay 12,99 Euro ödersiniz, ayrıca Honor Magic 5 Lite için tek seferlik 29 Euro ve bağlantı ücreti olarak 29,99 Euro ödersiniz. Telefon numaranızı da yanınızda getirirseniz 30 Euro değişiklik bonusu alacaksınız.

Onur Anlaşmasına Genel Bakış

Karakteristik Onur anlaşması
tarife Telefónica ağında Super Select M
veri hacmi 11 GB
Bant genişliği maksimum 50 MBit/s
5G HAYIR
asgari süre 24 ay
Aylık maaş 12,99 avro
Tek seferlik cihaz maliyetleri 29,00 Euro
bağlantı ücreti 29,99 avro
Nakliye 4,95 avro
bonusu değiştir – 30.00 Euro
toplam tutar 345,70 Euro
Normal cihaz maliyetleri 369,90 Euro
Etkili aylık tasarruf ~ – 1,01 avro
Media Markt’taki teklife* / Satürn’deki teklife*

Tablodan da görebileceğiniz gibi, maliyetler burada neredeyse amorti edilmektedir. Honor Magic 5 Lite’ın çıkış fiyatı 369,90 Euro olması gerekirken burada sözleşme süresi dolduktan sonra uygun bir tarife ile sadece 345,70 Euro ödüyorsunuz. Böylece tarifeyi neredeyse bedavaya alırsınız ve hatta her ay çıkış fiyatına kıyasla yaklaşık bir euro tasarruf edersiniz.

Ancak, birkaç noktaya dikkat edin. Bir yandan maksimum 50 MBit/s bant genişliği tam olarak olağanüstü değil ve 5G erişiminin olmaması da akıllı telefondaki yerleşik modülü bu tarife ile oldukça işe yaramaz hale getiriyor. Öte yandan, şarj cihazı dahil değildir. Ancak, bunu bir euro karşılığında sipariş edebilirsiniz. Bu, 66 watt çıkışlı “Süper Şarj Güç Adaptörü” bile.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Honor Magic 5 Lite, Samsung veya Xiaomi’nin orta sınıf arabalarına heyecan verici bir alternatif olur mu? Yorumlarda bize bildirin!genel-27