Bu yıl orta sınıf OnePlus Nord 2 5G (resimde) bu yıl OnePlus Nord 3 ile değiştirilmelidir.Bu, yaz aylarında (Haziran ortası ile Temmuz arasında) gerçekleşecek, ancak güvenilir bir kaynak parametrelerini zaten ortaya koydu. telefon.Cihazın donanım platformunun, OnePlus Nord 2’deki Dimensity 1200’den büyük bir adım olan, bir zamanlar amiral gemisi olan SoC MediaTek Dimensity 9000’e dayanacağı bildiriliyor. RAM 8 veya 16 GB, flash bellek – 128 veya 256 GB olacak.

Telefon, Full HD+ çözünürlüğe ve 120 Hz kare hızına sahip 6,72 inç AMOLED ekrana sahip olacak. Ön kamera 16 megapiksel olacak, ana kameraya 50, 8 ve 2 megapiksel çözünürlüğe sahip sensörler kaydedilecek. Pil kapasitesi 5000 mAh olacak, 80 W şarjı destekleyecek. İlginç bir şekilde, bu modele tescilli bir Anahtar Uyarı Kaydırıcısı atandı, ancak daha önce bunun yalnızca şirketin en iyi modellerinde olacağına dair söylentiler vardı.

OnePlus Nord 3 ile ilgili ayrıntılar, Onleaks takma adıyla bilinen, içeriden biri olan Steve Hemmerstoffer tarafından yayınlandı. Daha önce, piyasaya sürülmeden önce telefonların tonlarca görüntüsünü yayınladı ve bu sızıntıların tümü daha sonra onaylandı. Samsung Galaxy S21, Sony Xperia XZ4, Google Pixel 4 XL ve daha fazlası için durum buydu.genel-22