Hayatta kalma oyunu Sons of the Forest bugün 23 Şubat’ta Steam Erken Erişim’de yayınlandı ve oyun büyük bir başlangıç ​​yaptı. SteamDB’den veriler oyunun kapıdan çıkar çıkmaz 100.000 eşzamanlı oyuncuyu aştığını gösteriyor. Basın zamanında, ulaşıldı 200.000 eşzamanlı oyuncu.

Ek olarak, Ormanın Oğulları oturur şu anda Steam’in en çok satanlar listesinin başında.

Geliştirici Son Gecesi söz konusu oyunu şekillendirmek için toplulukla birlikte çalışabilmek için yeniden ertelemek yerine 23 Şubat’ta Ormanın Evlatları’nı yayınlamayı seçti. Stüdyo, “Eklemek istediğimiz çok daha fazla şey var: öğeler, yeni mekanikler, oyun dengesi ve daha fazlası,” dedi.

Ormanın Evlatları, gizemli bir ormana inen ve mutantlara karşı hayatta kalmak için savaşması gereken bir uçak kazasından sağ kurtulan tek kişinin hikayesini anlatan 2018 yapımı Orman’ın devamı niteliğindedir. Endnight, oyunun kısmen topluluktan gelen geri bildirimler sayesinde başarılı olduğunu söyledi, bu nedenle Sons of the Forest ile benzer bir yaklaşım benimsemek istedi.

Ormanın Oğulları şu anda 30 $ karşılığında mevcut. Endnight, oyunun yaklaşık 6-8 ay Erken Erişim’de kalacağını, ancak bu durumun değişebileceğini söyledi.

Bugün mevcut olan Ormanın Oğulları sürümü, sekiz kişiye kadar tek oyunculu ve çok oyunculu içerir. Endnight, oyuncu geri bildirimlerini dinlemeyi ve hata düzeltmeleri ve zaman içinde oynanışı dengelemek ve temel oyun için iyileştirmeler yapmayı planladığını söyledi.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1