Cuma günü vizyona giren Cocaine Bear, Marvel’s Ant-Man and the Wasp: Quantumania ile aynı ligde olmayabilir, ancak erken tahminler, daha umut verici orta bütçeli filmlerin önünü açabileceğini gösteriyor. Variety’ye göre, Elizabeth Banks’in yönettiği kara komedi filminin, açılış haftasonunda Kuzey Amerika gişesinde 15 milyon dolardan (yaklaşık 124 crore) 17 milyon dolara (yaklaşık 141 crore) çıkması bekleniyor. bölgedeki ikinci nokta, Ant-Man 3’ün hemen arkasında. 35 milyon dolarlık (yaklaşık 290 crore) bir bütçeyle üretilen, küresel olarak işlerin nasıl yürüdüğünü görmek ilginç olacak.

Ekran için yeniden yorumlanan absürt bir Reddit hikayesi hissini uyandıran film, sadece tuhaf olduğu için ilgi görebilir – daha genç bir izleyiciyi hedefleyerek, biraz çılgınca korku ve kahkahaların devam etmesini bekler. Universal Pictures gibi büyük bütçeli bir şirketin onu desteklemesi yalnızca daha fazla tanıtım anlamına gelebilir. Çeşitlilik olumlu vızıltıların onu ABD ve Kanada’da 20 milyon dolarlık (yaklaşık 166 Rs) bir açılışa itebileceğini tahmin ediyor. Universal, Hindistan kanallarında Cocaine Bear için reklamlar ve fragmanlar yayınlıyor ancak filmin İngilizce dışında başka dillerde de gösterilip gösterilmeyeceği konusunda bir bilgi yok. Şirket ayrıca pikselli bir tarayıcı video oyunu aynı şekilde, geçen hafta, sivillerin peşinden koştuğunuz ve hızı artırmak için spor çantalar dolusu kokain topladığınız.

Film, Hindistan’da hem Hollywood hem de Bollywood cephelerinde zorlu bir rekabetle karşı karşıya. İlki, daha önce bahsedilen Ant-Man and the Wasp: Quantumania. bildirildiğine göre Rs’ye açıldı. Ülkedeki ilk üç gününde 25 crore – Marvel Sinematik Evreninden pek popüler olmayan bir karakter için harika bir başlangıç. Bununla birlikte, Rs’yi çeken Spider-Man: No Way Home gibi franchise’daki diğer girişlerin çok gerisinde hala eksik. İlk üç gün içinde 79 crore.

Düşük rakamların kısmen Ant-Man 3’ün piyasaya sürülmesinin Kartik Aaryan liderliğindeki Shehzada ile çatışmasıyla ilgili olduğu varsayılabilir. İkincisinin Rs toplamayı başardığı bildirildi. Hindistan’da aynı zaman diliminde 20.20 crore. Cocaine Bear 24 Şubat’ta piyasaya çıktığında, dünya çapındaki gişede kısa süre önce 400 milyon doları (yaklaşık 3.313 Rs) aşan Çizmeli Kedi: Son Dilek ile de karşı karşıya gelecek. Shah Rukh Khan liderliğindeki pataan Salı günü itibariyle dünya çapında 1000 Rs’den fazla crore toplayan yolundaki bir başka engel. Variety, Ant-Man and the Wasp Quanumania’nın no. 1 numara, ikinci haftaya da giriyor ve küçülen süper kahraman üçlemesindeki en güçlü açılışı sergiliyor. Ant-Man 3, bu yazıyı yazdığı sırada dünya çapındaki bilet satışlarından 250,1 milyon dolar (yaklaşık 2.072 crore) topladı.

1980’lerin ortasındaki gerçek bir olaydan esinlenen Kokain Ayı, bir Amerikan kara ayısının istemeden bir çanta dolusu şekerlemeyi tüketmesinin ardından hayatları bir Georgia ormanında kesişen tuhaf bir turist, polis ve suçlu grubunu çevreleyen dramayı ve hayatta kalma mücadelesini araştırıyor. kokain ve cehennem gibi bir öfke patlaması yaşıyor. Canavar gerçek hayatta ölü bulunurken, Banks’in yaklaşan komedisi, ayının hayatta kaldığı ve daha fazla darbe arayarak yolunda tahribat yarattığı bir “ya olursa” senaryosu çiziyor. Bu, Pitch Perfect 2 ile ilk çıkışını yapan aktörden yönetmenliğe dönüşen Banks’in üçüncü yönetmenlik işi oldu.

Daha önce de belirtildiği gibi, Cocaine Bear’ın bütçesi 35 milyon dolardır ve bunun çoğu, kokain katkılı ayıyı hayata geçirmek için Weta FX’e gidiyor. Şirket ayrıca Peter Jackson Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde ve James Cameron’ın son filmi Avatar: The Way of Water’da özel efektlerden sorumluydu. Cocaine Bear, Keri Russell (Star Wars: The Rise of Skywalker), O’Shea Jackson Jr./ Ice Cube, Alden Ehrenreich (Solo: A Star Wars Story), Jesse Tyler Ferguson (Modern Family) ve Ray gibi bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Liotta (İyi Dostlar).

Cocaine Bear, 24 Şubat’ta dünya çapında sinemalarda gösterime giriyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’nde Samsung, Xiaomi, Realme, OnePlus, Oppo ve diğer şirketlerden en son lansmanların ayrıntıları ve haberleri için MWC 2023 merkezimizi ziyaret edin.genel-8