Android 13 Quarterly Platform Release (QPR) Beta programındaki Pixel kullanıcılarına en son güncelleme gönderildi. Bu, Android 13 QPR2 Beta 3.2 olacaktır. Bir önceki güncelleme, Beta sürüm 3.1, yakın zamanda 9 Şubat’ta dağıtıldı. Quarterly Feature Drop olarak bilinen güncellemenin kararlı sürümünün 6 Mart’ta çıkması bekleniyor.
Güncelleme, Pixel modelindeki ekranın yeşil renkte yanıp sönmesine veya “diğer görsel yapıları görüntülemesine” neden olan bir hatayı ortadan kaldırıyor. Bunlar sırasıyla Sayı #260941279 ve 256052135 idi. Güncelleme ayrıca Pixel 6 ve Pixel 7 hatlarının Jio’nun 5G ağıyla çalışmasına izin veriyor. Jio, Hintli bir telekomünikasyon şirketidir. Şubat güvenlik yaması, Google Play hizmetlerinin 23.03.13 sürümüyle birlikte güncellemeye dahil edilmeye devam ediyor.
Güncelleme, şu anda Android 13 QPR2 Beta çalıştıran Pixel 4a, Pixel 4a (5G), Pixel 5, Pixel 5a, Pixel 6, Pixel 6 Pro, Pixel 6a, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’ya sahip olanlar tarafından kullanılabilir olmalıdır. programı. Güncellemeyi indirmek ve yüklemek için şu adrese gidin: Ayarlar > Sistem > Sistem güncellemesi. Talimatları takip et.

Henüz yapmamanız gereken bir şey, QPR2 Beta programından çıkmaktır çünkü bu sizi telefonunuzdaki verileri silmeye zorlar. Kararlı sürüm yayınlanana kadar beklemelisiniz (yine, 6 Mart muhtemel tarihtir) ve QPR2’nin son ve kararlı sürümünü (Mart Özelliği Düşüşü olarak da bilinir) telefonunuza yükledikten sonra, Beta programından çıkmadan çıkabilirsiniz. ceza ödüyor.

Beta programından çıkmak için (yinelemek gerekirse, gelecek ay kararlı sürüm yüklenene kadar bunu yapmayın), www.google.com/android/beta adresine gidin veya bu bağlantıya dokunun. “Uygun cihazlarınızı görüntüleyin” yazan düğmeye basın. Altında Devre Dışı Bırak yazan Pixel cihazınızın bir fotoğrafını görürsünüz. Üzerine dokunun ve talimatları izleyin. İyi haber şu ki, 6 Mart çok yakında burada olacak.telefon-1