Blau.de şu anda Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G’yi eşleşen Redmi Buds 3 ile birlikte Blau XL sabit fiyatıyla sunuyor. Burada 10 GB veri hacmine sahipsiniz ve bağlantı ücreti ödemenize gerek yok. Tarife kontrolümüzde sizin için tüm bilgilere sahibiz.

Xiaomi, çok çeşitli orta sınıf akıllı telefonlara sahiptir ve burada her yıl heyecan verici cihazlar piyasaya sürer. Bazıları zaten gerçek yamyamlıktan bahsederken, diğerleri bu kadar geniş bir ürün yelpazesinin sunulmasından memnun. 2022’de aynı seri, artık doğru kulak içi kulaklıklar ve Blau.de’den bir cep telefonu tarifesi ile güvence altına alabileceğiniz 5G modüllü Xiaomi Redmi Note 11 Pro’yu da içeriyordu.

Her zamanki gibi Xiaomi, bireysel model serileri arasında küçük inceliklerle ayrım yapıyor. Burada 6.67 inç AMOLED ekrana sahip Xiaomi Redmi Note 11 Pro’nun 5G sürümünü alıyorsunuz. Akıllı telefonun “standart” sürümü bir MediaTek işlemci kullanırken, Pro 5G, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile bir Qualcomm Snapdragon 695 kullanır.

Note 11 Pro'nun kamerası.

Neredeyse aynı: Xiaomi Redmi Note 11 Pro ve Pro 5G! / © NextPit

Ancak her iki cihazda da aynı kamera kurulumu bulunabiliyor. Burada da, bire dokuz piksel ekleyen güçlü 108 megapiksel sensöre sahip yüksek çözünürlüklü ana kameraya güvenebilirsiniz. Bu nedenle, yerel 12 megapiksel kameradan daha net kayıtlar mümkün olmalıdır. Meslektaşım Ben, akıllı telefonun neredeyse aynı standart versiyonuna daha yakından baktı ve Xiaomi Redmi Note 11 Pro incelemesinde size tüm detayları anlatıyor.

Blau.de’nin Xiaomi teklifi buna değer mi?

Bu anlaşma ile Blau.de ile bir sözleşme akdedersiniz. Bu, sağlayıcıya en az 24 ay bağlı olduğunuz anlamına gelir. Bunun için ayda 16,99 Euro ve iki cihaz için 1 Euro daha ödersiniz. “Blau Allnet XL” tarifesi size aylık 10 GB data hacmi ve Telefónica’nın 4G ağını sunuyor. İnternette gezinebileceğiniz maksimum bant genişliği 25 MBit/sn’dir.

Blau.de anlaşması

Karakteristik Blau.de anlaşması
veri hacmi 5 GB + 5 GB
Bant genişliği maksimum 25 MBit/s
5G HAYIR
asgari süre 24 ay
Aylık maaş 16,99 Euro
Tek seferlik cihaz maliyetleri 1.00 Euro
bağlantı fiyatı atlanmış
Nakliye 4,99 avro
toplam tutar 413,75 avro
Normal cihaz maliyetleri
  • Xiaomi Redmi Not 11 Pro 5G – 279,00 Euro
  • Xiaomi Redmi Tomurcukları 3 – 29,99 Euro
Geçerli aylık tarife maliyetleri ~ 4,67 avro
Teklif etmek*

Xiaomi akıllı telefon şu anda size çevrimiçi olarak saygın satıcılardan en az 279 Euro’ya mal oluyor. Xiaomi Redmi Buds 3 ayrıca 29,99 avroya mal oluyor, bu da burada çok tasarruf edebileceğiniz anlamına geliyor. Çünkü etkin fiyatı hesaplarsanız, Blau.de’nin tüm net sabit oranı için yalnızca 4,67 Euro alırsınız. Tabii bunlar hayali maliyetler, cihazların güncel fiyatı ile ölçtüğünüzde yine de çok ucuz olan 16,99 Euro’yu ödemeniz gerekiyor.

Anlaşma oldukça heyecan verici. Ancak, açık bir ikilem devam etmektedir. Çünkü Midranger’da bu cep telefonu tarifesi ile kullanamayacağınız 5G modülü var. Ayrıca 25 Mbps, tüm stop motion hayranları için mükemmeldir, ancak diğer herkesin çok düşük bant genişliğine hazırlıklı olması gerekir. Bu iki şeyi halledebilirseniz, teklif kesinlikle buna değer.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Halihazırda bir Xiaomi akıllı telefonunuz var mı veya Çinli cihazlardan vazgeçtiniz mi? Yorumlarda bize bildirin!genel-27