nasıl yapılacağını bilmek istiyorum Atomic Heart’ta hızlı seyahat? Bu alternatif tarihin açık dünyası Sovyetler Birliği, sizi gördükleri yerde öldürmek isteyen düşmanca robotlarla dolu, bu nedenle daha önce ziyaret ettiğiniz yerler arasında geçiş yapabilmek gerçekten hoş bir özellik olurdu, size zaman kazandırmaktan bahsetmiyorum bile Ve sağlık.

Atomic Heart haritası, çok sayıda yer işaretine sahiptir. fazla büyük, kırmızı arabaların yanı sıra binerek istediğiniz yere gidebilirsiniz. Her neyse, bu açık dünya oyununda çok fazla robotla karşılaşmamanıza izin verildi. Ama bir Atomic Heart hızlı seyahat tamircisi var mı?

Atomic Heart hızlı seyahati açıklandı

Ne yazık ki Atomic Heart’ta hızlı seyahat etmek imkansız, bu yüzden A noktasından B noktasına gitmenin en hızlı yolu araba kullanmak. Sizi avlayan tüm robotları yoldan çıkarmayı umuyorsanız bu hayal kırıklığı yaratıyor, ancak artı tarafta, oldukça etkileyici görünen çevreyi görebileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca, metal parçalar veya biyomateryaller konusunda sıkıntınız varsa, alışılmışın dışında bulunabilecek çok sayıda ganimet vardır.

Ana hedeften uzaklaşmaya da değer, çünkü Atomic Heart becerilerinizi geliştirmek için güçlü Atomic Heart silahları ve nöropolimer içeren Test Alanları bulacaksınız. Ayrıca size Atomic Heart patronlarından ve ne kadar yoğun olabileceklerinden biraz mola verir.

Oyunu hareket halindeyken oynamak ister misiniz? Atomic Heart Steam Deck özelliklerinin olup olmadığına dair kılavuzumuza göz atın veya evde oynamak istiyorsanız Atomic Heart sistem gereksinimlerini karşıladığınızdan emin olun. Alternatif olarak, bu garip ve kaçık oyuna takılıp kalmak istemiyorsanız, en iyi PC oyunları listemizde birçok başka seçenek var.

Geliştirici Mundfish, Rus hükümetinin Atomic Heart’ın piyasaya sürülmesinden finansal olarak kazanç elde edeceği iddiasının ardından son haftalarda artan bir inceleme altına alındı. Bunun nedeni, Mundfish’in finansmanına dahil olan yatırımcıların GEM Sermayesini dahil etkurucusunun çoğunluğu Rus devletine ait olan Gazprom ve VTB Bank ile bağlantılı bir yatırım fonu.

Ayrıca, Mundfish VK ile ortaklık (vakti zamanında Mail.RU) Steam üzerindeki yaptırımlardan kaçınan Atomic Heart’ın Rusya’da piyasaya sürülmesi için. VK aynı zamanda Gazprombank aracılığıyla Rus devletinin çoğunluk hissesine sahip ve Mundfish’in CEO’su şu anda eski bir Kreatif Direktör. Mail.RU.

Rusya’nın devam eden Ukrayna işgali ile birçok oyuncu oyunu protesto etmek için boykot etmeyi ve aşağıdaki gibi kuruluşlara para bağışlamayı seçiyor: Ukrayna Kriz Temyiz, Uluslararası Kurtarma Komitesive İngiliz Kızılhaçı.oyun-2