Lava Yuva Pro, yerli akıllı telefon şirketinin bütçe teklifi olarak geçen yıl Ekim ayında lanse edildi. Akıllı telefonun artık çevrimdışı satıldığı bildirilen Lava Yuva 2 Pro adlı bir halefi var gibi görünüyor. Lava, Yuva 2 Pro’nun lansmanıyla ilgili resmi bir açıklama yapmasa da, akıllı telefonun en az iki Instagram sayfası aracılığıyla satın alındığı tespit edildi. Lava Yuva Pro 2’nin Rs’ye satıldığı bildiriliyor. 4 GB RAM + 64 GB depolama varyantı için 8.499.

Yerli akıllı telefon üreticisi Lava Yuva Pro’yu Ekim 2022’de piyasaya sürmüştü. Yalnız 3GB RAM + 32GB depolama modeli için 7.799.

Şimdi, Lava, Lava Yuva Pro’nun halefiyle ilgili herhangi bir resmi açıklama yapmasa da, bir sızıntı Lava Yuva 2 Pro’nun piyasaya çıktığını gösteriyor. Twitter kullanıcısı Anvin (@ZionsAnvin) kayıt edilmiş Rs’de Lava Yuva 2 Pro satan en az iki Instagram perakendecisi. 8.499.

gönderilerden biri öneriyor akıllı telefonun tek bir 4GB RAM + 64GB depolama varyantıyla geldiğini. Üç olası renk seçeneğinde görülür – Lavanta, Beyaz ve Yeşil. bu arada bir yazı daha ipuçları 4GB RAM ile birlikte ek 3GB sanal RAM’e sahip olacağı söylenen akıllı telefonun bazı teknik özelliklerinde. Verilen bilgilere göre Lava Yuva 2 Pro, 6,5 inç HD+ ekrana sahip olabilir. 5.000 mAh bataryaya sahip olması ve USB Type-C şarjı sunması bekleniyor.

Akıllı telefonun bir MediaTek Helio G37 SoC ile donatıldığı söyleniyor. Görüntüler, Lava Yuva 2 Pro’nun arkasında 13 megapiksel AI sensörü tarafından yönetilen üçlü bir kamera ünitesi alabileceğini gösteriyor. Ayrıca yana monte edilmiş bir parmak izi sensörüne sahip olabilir. Şirket henüz akıllı telefonun resmi özelliklerini ve fiyatını açıklamadı.

Geçen yıl Lava Yuva Pro, Rs’de duyuruldu. 7.799. Akıllı telefon üç renk seçeneğiyle sunuluyor: Metalik Siyah, Metalik Mavi ve Metalik Gri. Ayrıca, 13 megapiksel birincil sensör tarafından yönetilen üçlü arka kamera ünitesine sahip bir MediaTek Helio SoC tarafından desteklenmektedir. Akıllı telefon, halefine benzer şekilde 5.000 mAh bataryaya da sahip.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’nde Samsung, Xiaomi, Realme, OnePlus, Oppo ve diğer şirketlerden en son lansmanların ayrıntıları ve haberleri için MWC 2023 merkezimizi ziyaret edin.

JioCinema IPL 2023’ü Ultra HD 4K Çözünürlükte 12 Dilde Ücretsiz Yayınlayacak: Tüm Ayrıntılar


Fiat-Kripto İşlemlerinin Tamamlanması Jeolojiye, Türe, Büyüklüğe Bağlıdır: Rapor

Günün öne çıkan videosu

Xiaomi-Leica Ortaklığının Başkanları ile Röportaj

genel-8