The Witcher 3 Next-Gen birçok görsel iyileştirme getirdi, ancak karakterler gibi bazı görsel öğelere neredeyse hiç dokunulmadı. Bununla birlikte, artık çevrimiçi olarak kullanılabilen yeni bir mod, yüksek kaliteli dokular ve daha fazlası gibi birçok iyileştirme sunarak bu sorunu çözüyor.

Şu anda indirilebilen Karakterler Yeniden Çalışıldı Projesi Nexus Modları, birkaç istisna dışında temel oyundaki tüm ana ve ikincil karakterleri ve Hearts of Stone ve Blood and Wine adlı iki genişletmeyi geliştirir. Aşağıda vurgulanan iyileştirmeler, daha yüksek çözünürlük ve elden geçirilmiş dokular, eklenen ayrıntılar, iyileştirilmiş haritalar ve daha fazlasını içerir.

The Witcher 3 Next-Gen Upgrade sürümüyle, yardımcı oyuncu kadrosunun karakter modellerinde neredeyse hiç olmayan değişiklikler beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Önemli karakterler için 1-2k doku? düşük çözünürlüklü dokuların yanında yüksek nitelikli bir geralt görmek sarsıcı olabilir. bu yüzden görevi üstlenmeye karar verdim
ve karakterlerin yüzlerini ve kıyafetlerini kendim yükseltiyorum. BU basit bir yükseltme DEĞİLDİR, sadece dokuları yükseltirken dağınık haritaların hala olduğunu gördüm. korkunç, bu yüzden onlara yeni dokular verdim. şimdi bazı karakterler Geralt ile birlikte bile. Bu da daha sürükleyici bir deneyim sağlar. 100’ün üzerinde Karakterler yeniden düzenlendi

Bu mod hangi Karakterleri kapsıyor?

Karakter Yeniden Çalışma Projesi 3 bölüme ayrılmıştır:
Bölüm 1: Tüm Erkek Ana ve İkincilleri kapsar
2. Kısım Tüm Ana ve İkincil Kadın Karakterleri Kapsar (Yen, Triss, Ciri, Shani Hariç)
3. Bölüm: Erkek kökenli tüm NPC’leri, Cüceleri, Elfleri ve Buçuklukları kapsar

Aslında Geliştirilen Nedir?

Yüksek çözünürlüklü 2k-4k Dokular
Yeniden Çalışılan Dokular
Eklenen Ayrıntılar
Geliştirilmiş Haritalar
Daha iyi ciltler
Geliştirilmiş Zırh dokuları

The Witcher 3 Next-Gen güncellemesinin çıkışından bu yana mod yapımcıları, ışın izleme performansını, aydınlatmayı ve daha fazlasını iyileştiren modlarla oyunu geliştirmek için çok çalışıyorlar. Geliştirici CD Projekt Red de PC’de oyunun performans sorunlarını ele alan yeni bir düzeltme yayınlayarak oyun üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyor. Geliştirici, gelecekteki yamalarla çözülecek diğer sorunları da araştırıyor.

The Witcher 3 Next-Gen artık dünya çapında PC, PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S’de mevcut. Oyunun PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch’teki temel sürümü, yeni sürümde yer alan yeni içerik ve oynanış iyileştirmelerini henüz güncellenmemiş bir güncelleme ile alacak.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17