John Wick: Chapter 4’ün İngilizce, Hintçe, Tamilce ve Telugu dillerinde yeni bir fragmanı var. Lionsgate, bu hafta başlarında 2 saat 49 dakikalık uzun çalışma süresini açıkladıktan sonra, Keanu Reeves’in popüler tetikçi destanının bir sonraki bölümü için tam uzunlukta bir fragman yayınladı. En son bölümde, unvanlı suikastçımız, daha önce John Wick: Chapter – Parabellum’un sonunda kendisine ihanet eden High Table organizasyonunu devirmek için dünyayı dolaşan bir intikam arayışına girişiyor. John Wick: Chapter 4, 24 Mart’ta dünya çapında sinemalarda gösterime girecek.

John Wick 4 fragmanı

John Wick: Chapter 4’ün ikinci fragmanı, baş tetikçimiz (Reeves) Nas’ın “Got Ur Self a Gun” şarkısı eşliğinde yüksek oktanlı görevi için hazırlanırken açılıyor. High Table’ın yüksek rütbeli bir üyesi olan Marquis de Gramont (Bill Skarsgård), Wick’e, “Kazanırsanız, özgürlüğünüze sahip olacaksınız,” diyerek Wick’in teke tek dövüş talebini kabul ediyor. Kurallar, Wick’in hayatta kalması ve şafakta Marquis ile buluşması gerektiği, aksi takdirde idama yol açacağı ve bunlardan yalnızca birinin hayatta kalabileceği ima edilen önceki fragmanda bir şekilde ortaya konmuştu. Fragman daha sonra, açıklanmayan bir kişiye kilitlenen ve onu sürekli olarak bıçaklayan, bıçaklı bir katil olan Akira’yı (Rina Sawayama) iş başında göstermek için kesiliyor. Wick, kurban için üzülüyormuş gibi görünmesini sağlayan zekice bir düzenleme numarasıyla “Amin” diyor.

John Wick: Bölüm 4 Serideki En Uzun Süre: Rapor

John Wick 4 Hintçe fragman

John Wick 4 Tamil fragmanı

John Wick 4 Telugu fragmanı

John Wick: Chapter 4 fragmanı daha sonra, zırhlı saldırganları vurduğu, bazılarını baltayla yere serdiği ve sokaklarda gelişigüzel bir şekilde hız yaptığı görüldüğü bir dizi aksiyon sekansına götürür. Ayrıca, güvenilir katanasıyla düşman ordularını parçalamak için Wick ile birlikte çalıştığı görülen kör suikastçı Caine’e (Donnie Yen) kısa bir bakış var. John Wick 4 fragmanında, “John Wick’in özgürlüğe ve barışa sahip olmasının tek yolu ölümdür,” diyor High Table’ın çölde yaşayan gizemli lideri The Elder. Ancak kahramanımız onu zamanında yakalar ve yüzüne bir silah doğrultar.

Şehrin sokaklarına geri dönerken, arabaların üzerinden park eden ve Wick’e mücadelesinde yardım etmek için koşan yeni bir köpek arkadaşımızla tanıştırıldık. John Wick: Chapter 4 fragmanı, kiralık katilimiz ve köpeğin birbirine bakması ve köpeğin masumca sızlanmasıyla sona eriyor. Yaklaşan film ayrıca Laurence Fishburne’ün The Bowery King’indeki geri dönen karakterleri, Ian McShane’in suç lordu Winston’ı ve Lance Reddick’i Continental konsiyerj Charon olarak geri getiriyor. Ayrıca Hiroyuki Sanada (Hızlı Tren), Shamier Anderson (Kaçak Yolcu), Scott Adkins (Dead Reckoning) ve Clancy Brown (The Shawshank Redemption) rol alıyor.

John Wick: Chapter 4, 24 Mart’ta dünya çapında vizyona girecek. Film, Hindistan’da İngilizce, Hintçe, Tamilce ve Telugu dillerinde izlenebilecek.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8