Akıllı hoparlörler, piyasadaki en popüler akıllı ev ürünleri arasındadır ve çeşitli şekil ve boyutlarda gelirler. Google, diğer yüzlerce ürünle etkileşim kurabilen ve sesli komutlarınızı kolaylıkla yerine getirebilen Google Asistan ve Google Home platformlarıyla kısa sürede en popüler akıllı ev ekosistemlerinden biri haline geldi.

İster müzik dinlemek, evinizin geri kalanıyla senkronize etmek veya sadece güzel görünen bir cihaza ihtiyacınız olsun, işte 2023’ün en iyi Google akıllı hoparlörleri. bu liste Google Asistan için tam destek sunar.

Google

Yuva Sesi

Google konuşmacının her yerinde en iyisi

Artıları

 • Üstün ses performansı

 • Her dekor için büyüleyici tasarım

 • Ses kalitesini her odaya uyarlar

 • Cazip 100 $ maliyet

Eksileri

 • yoğun ağırlık

 • Özellik yükseltmeleriyle çok eksiksiz

Google, Nest markasının sahibidir, bu nedenle akıllı hoparlörlerinin kutudan çıkar çıkmaz Google Asistan ve Google Home uygulamasıyla çalışacak şekilde üretildiğinden bahse girebilirsiniz. Kutudan bahsetmişken, bu, kolay otomatik eşleştirme ve Google’ın basit adım adım yönlendirmeleri sayesinde bulduğumuz kurulumu en kolay hoparlörlerden biri. Ses de etkileyicidir – hoparlör, sesi çevreleyen ortama (aynı zamanda ne tür bir ses çaldığınıza) uyarlayabilen bir woofer, tweet ve ayarlama yazılımına sahiptir.

Google Asistan’ın yapabileceği tüm akış olanaklarına ve bağlantılara ek olarak, Nest Audio başka bir Audio modeliyle de eşleşerek gerçekten etkileyici bir sese sahip bir stereo sistem kurmanıza olanak tanır. Nest Audio, bu boyutta bir akıllı hoparlör için de oldukça uygun fiyatlı, bu nedenle tam paketi almak için çok fazla harcamanıza gerek yok.

Google Nest Ses

Yuva Sesi

Google konuşmacının her yerinde en iyisi

Bir yatağın yanında ikinci nesil Sonos One.

Sonos Bir (2. Nesil)

Ev sinemaları için en iyi Google konuşmacısı

Artıları

 • Kompakt boyutu için mükemmel ses

 • Google Asistan ve Alexa desteği

 • Sonos ses sistemleriyle eşleşir

Eksileri

 • Yalnızca Google ile ilgilenenlerin iki sesli asistana ihtiyacı olmayacak

Sonos, birinci sınıf sesi kullanışlı akıllı özelliklerle birleştirmede mükemmeldir ve Sonos One, bir odayı sesle doldururken aynı zamanda hayatınızı kolaylaştırabilen en son 2. nesil modeliyle her zamankinden daha iyidir. Sonos One, hem Amazon Alexa hem de Google Asistan desteğiyle birlikte gelen üçüncü taraf bir hoparlördür, bu nedenle sesli asistan seçenekleriniz vardır. Nest Audio gibi, iki Sonos One hoparlörü eşleştirebilir, ancak diğer uyumlu Sonos hoparlör sistemlerine bağlayabilir ve hatta bunları bir surround ses kurulumunda arka ev sineması hoparlörleri olarak kullanabilirsiniz.

Tam olarak küçük olmasa da, hoparlör çoğu rafa veya masaya sığacak kadar kompakttır. Hoparlörün üstünde temel kontroller var, ancak Google Asistan gibi bir sesli asistana sahip olmanın avantajlarından biri, eller serbest komutlar verebilmenizdir, bu nedenle bu ses santrali için birçok yerleştirme seçeneğiniz olacaktır.

Sonos Bir Nesil 2

Sonos Bir (2. Nesil)

Ev sinemaları için en iyi Google konuşmacısı

en iyi alexa hoparlörler belkin soundform elite hi fi incelemesi 2/8

John Velasco / Dijital Trendler

Belkin Soundform Elite Hi-Fi

Telefon şarjlı en iyi Google konuşmacısı

Artıları

 • Uygun kablosuz şarj sunar

 • Modeller Alexa veya Google Asistan’ı destekler

 • Doğru ses tanıma

Eksileri

 • Bas, sesi boğar

Zaten Google Asistan’a gerçekten ama gerçekten yatırım yaptıysanız, muhtemelen diğer cihazlarda, özellikle de Android akıllı telefon gibi bir şeyde çalışıyorsunuzdur. Belkin’in hoparlörü tam da bu tür kullanıcılar için tasarlanmıştır: Güzel dış yüzeyi, telefonunuz için kablosuz şarj özellikli açılı bir yerleştirme yeri içerir, böylece bir yandan bildirimleri izlerken telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Bu, SoundForm Elite’i sehpa veya çalışma masası gibi, telefonunuza hâlâ erişmek istediğiniz merkezi konumlara yerleştirmek için harika bir hoparlör yapar.

Yerleşik Google Asistan’a ek olarak hoparlör, sesi optimize etmek için Aktif Eşleştirme teknolojisinin yanı sıra titreşim önleyici tasarıma sahip çift woofer’lar içerir, bu da bu hoparlörü daha bas odaklı müzik ve ses için mükemmel kılar. Ayrıca, Google’ın etkin olduğu diğer herhangi bir akıllı hoparlörle de eşleşebilir. Bu harika akıllı hoparlörün en büyük dezavantajı, aynı zamanda en pahalı seçeneklerden biri olmasıdır.

Belkin SoundForm Elite Hi-Fi Akıllı Hoparlör

Belkin Soundform Elite Hi-Fi

Telefon şarjlı en iyi Google konuşmacısı

google nest hub maksimum inceleme 14 üzerinden 5

John Velasco/DigitalTrends

Nest Hub Max

En iyi Google akıllı ekranı

Artıları

 • Göz kamaştırıcı ekran, resim paylaşımı için mükemmel

 • Kamera bir ev güvenliği katmanı ekler

 • Otomatik çerçeveleme, görüntülü aramalarda görüş alanımızı korur

 • Face Match sayesinde kişiye özel deneyim

Eksileri

 • Ses kalitesi daha yüksek ses seviyelerinde zorlanır

Akıllı hoparlörünüzün yalnızca bir hoparlör olması gerekmez; Google yerleşik olarak akıllı bir ekran da olabilir. Nest Hub Max, Google’ın en iyi akıllı ekranıdır ve bilgilerle etkileşim kurmanıza, her türden videoyu izlemenize, uyumlu güvenlik kameraları üzerinden canlı yayınları izlemenize, arkadaşlarınızla görüntülü sohbet etmenize ve benzersiz oyunlar oynamanıza olanak tanıyan 10 inçlik bir dokunmatik ekrana sahiptir. Tabanda hoparlörler ve bir woofer bulunur, böylece yine de güçlü ses elde edersiniz.

Hub Max ayrıca, diğer cihazlardan kolayca yayınlamak için Chromecast’e sahiptir. Üniteyi oldukça görünür bir noktaya, ideal olarak akıllı ekranın avantajlarından yararlanmak için dokunabilecek kadar yakına yerleştirmek isteyeceğinizi unutmayın. Ancak doğru yerde, bu model akıllı eviniz için gerçekten bir merkez haline gelebilir ve istediğiniz zaman bir sürü yararlı bilgi ve eğlence sunabilir.

Google Nest Hub Maks.

Nest Hub Max

En iyi Google akıllı ekranı

sonos taşıma incelemesi 8

SonosMove

En iyi taşınabilir Google hoparlörü

Artıları

 • Süper yapı kalitesi

 • Sonos sistemleri ile entegrasyon

 • Özellikle açık havada iyi geliyor

 • Kullanıcı tarafından değiştirilebilir pil

Eksileri

 • Sonos uygulaması Bluetooth üzerinden çalışmıyor

 • Büyük boy, büyük fiyat

Listemizdeki akıllı hoparlörlerin birçoğunun, elektrik prizinin yakınında tek bir noktada sabitlenmesi gerekiyor. Hareket halindeyken kullanılmak üzere tasarlanmış pille çalışan bir hoparlör olan Sonos Move ile durum böyle değil. Pil, bir şarjla 11 saate kadar dayanabilir (USB-C şarj cihazı dahildir) ve tasarım, yağmura, kara, toza, tuzlu okyanus spreyine ve daha fazlasına dayanmaya yardımcı olmak için IP56 derecesine sahiptir.

Diğer Sonos konuşmacıları gibi, hem Google Asistan hem de Alexa için destek buraya dahildir. Sesli asistanları her zaman kullanmak için her zaman Wi-Fi kapsama alanında olmasanız da, akıllı telefonunuzla doğrudan bağlantı kurabilmeniz ve istediğiniz tüm parçaları çalabilmeniz için Bluetooth desteği de vardır. Google Asistan’ı Sonos’a nasıl bağlayacağınızı öğrenmek için eğiticimizi okuyun.

SonosMove

SonosMove

En iyi taşınabilir Google hoparlörü

yuva mini inceleme 2 google 2. nesil başarı

Nest Mini (2. Nesil)

En iyi küçük Google konuşmacısı

Artıları

 • Hızlı yanıtlar

 • Arka plan gürültüsüne göre sesi ayarlar

 • Çevre dostu malzemeler

 • Uygun Fiyat

Eksileri

 • Maksimum ses daha yüksek olabilir

 • Önceki modelle aynı görünüm

Kişisel bir ses asistanı kişisel olacak şekilde tasarlanmıştır. Büyük ses ile daha az ilgileniyorsanız ve yanınızdaki kullanışlı bir akıllı hoparlöre daha çok odaklanıyorsanız, Nest Mini uygun fiyatlı bir seçenektir. Hoparlör küçüktür, ancak yine de müzik veya podcast çalabilir ve bir masada bilgisayarınızın yanında oturmak için ideal boyuttadır, ancak yakındaki bir duvara da monte edilebilir. İki tane almak isterseniz, çift olarak da iyi çalışır.

Tabii ki, yakındaki bir Mini’de şarkıların keyfini yine de çıkarabilseniz de, ses daha büyük bir hoparlör kadar iyi olmayacaktır. Not: Dahili pili olmadığı için Mini’yi elektrik prizine de bağlamanız gerekir.

Google Nest Mini 2. Nesil (Tebeşir)

Nest Mini (2. Nesil)

En iyi küçük Google konuşmacısı

Google Nest Hub 2. nesil incelemesi masada

John Velasco / Dijital Trendler

Nest Hub 2. Nesil

En uygun fiyatlı akıllı hoparlör

Artıları

 • Doğru uyku takibi

 • Uykunuz hakkında tonlarca veri

 • 100$ başlangıç ​​fiyatı

Eksileri

 • Önceki modele göre birkaç yeni özellik

Google Nest Hub, esas olarak Nest Hub Max’in daha küçük, daha uygun fiyatlı bir sürümüdür. Yedi inçlik bir ekran, birden fazla renkte kullanılabilirlik ve Google Asistan için tam destek sunan bu uygun fiyatlı cihaz, akıllı ev yolculuğuna yeni başlayan herkes için harika bir seçenek.

99 $ fiyat etiketi ile Google Nest Hub, bu listedeki en ucuz ürünlerden biridir. Ancak bunun “ucuz” bir cihaz olduğunu düşünmenize izin vermeyin, çünkü genellikle çok daha pahalı ürünler için ayrılan tonlarca üstün özelliği barındırır. Bu, parlaklığını ayarlamaya yardımcı olmak için bir sıcaklık sensörü, hareket sensörü ve hatta bir ortam EQ ışık sensörü içerir.

Nest Hub, teknik olarak akıllı bir ekran ve akıllı bir hoparlör olmasa da, tam aralıklı hoparlörü ve 1,7 inç sürücüsü tarafından sunulan etkileyici ses kalitesi sayesinde kolay bir öneridir. Ayrıca, komutlarınızı odanın diğer ucundan net bir şekilde duyabilen üç uzak alan mikrofonu ile donatılmıştır – ancak biraz mahremiyet istiyorsanız mikrofonu kapatma seçeneğiniz de vardır.

Google Nest Hub (2. Nesil)

Nest Hub 2. Nesil

En uygun fiyatlı akıllı hoparlör
genel-19