Ayrıca bugün sizin için oldukça özel bir anlaşma var. NextPit’te sık sık tarife veya akıllı telefon teklifleri bulurken, bugün size JBL Boombox 2’yi en iyi fiyata sunuyoruz. Çünkü Media Markt, Saturn ve Amazon Bluetooth hoparlörün fiyatını düşürdü ve kamuflaj versiyonu için sadece 249 euro ödüyorsunuz. Tüm bilgileri anlaşma kontrolümüzde bulabilirsiniz!

Günler uzuyor ve sıcaklıklar yavaş yavaş artıyor ve bu benim için mangal sezonunun şimdiden başladığı anlamına geliyor. Bir sonraki barbekü partisini başarılı kılmak için JBL Boombox 2’yi Amazon, Media Markt ve Saturn’den oldukça ucuza satın alabilirsiniz. Bluetooth hoparlör normalde size yaklaşık 300 Euro’ya mal oluyor, ancak kısa bir süre için cihaz 249 Euro’ya sunuluyor.

JBL Boombox ile, uzun pil ömrü ve iyi bas ile özellikle iyi puan alan yüksek kaliteli bir Bluetooth hoparlör bekleyebilirsiniz. Karşılık gelen sesi sağlayan iki adet 40 watt’lık RMS woofer ve iki adet 40 watt’lık RMS tweeter vardır. Üretici ayrıca pilin bir seferde 24 saate kadar çalışacağını ve 6 saatin biraz altında tamamen şarj edebileceğinizi vaat ediyor. Cihaz, IPX7’ye göre suya karşı korumalıdır ve en sevdiğiniz şarkıları dinlerken akıllı telefonunuzu şarj edebilmeniz için entegre bir güç bankasına sahiptir.

JBL teklifi kimler için değerlidir?

Teklif, mevcut en iyi fiyattır. Hoparlörü daha ucuza alamazsınız ve şimdiye kadar gadget yalnızca bir kez daha düşük bir fiyata çevrimiçi olarak mevcuttu. Buna göre, anlaşma fiyat açısından gerçekten heyecan verici. Müziğinize gerekli bası sağlayan ve aynı zamanda yüksek ve alçak sesleri düzgün bir şekilde yeniden üreten gerçekten iyi bir Bluetooth hoparlör arıyorsanız, bu anlaşma tam size göre.

Boombox’ın daha yeni Bluetooth sürüm 5.3 ve hatta daha ince seslerin yanı sıra IPX67 koruması ile gelebilen mevcut varyantını tercih ederseniz, cebinize çok daha derine inmek zorunda kalacaksınız. JBL Boombox 3 şu anda size en az 449 Euro’ya mal oluyor. Buna göre, mevcut anlaşma gerçekten heyecan verici, çünkü yalnızca biraz daha zayıf bir sürüm alıyorsunuz, ancak yaklaşık 200 Euro daha az ödüyorsunuz. Elbette sizi Boombox 3 için Cyberport anlaşmasına bağlamaya devam edeceğiz.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Bu tür teklifler sizin için ilginç mi yoksa daha pahalı modelleri mi tercih ediyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27