Perşembe günü erken saatlerde, Ubisoft CEO’su Yves Guillemot’un yorumları, E3 2023’ün hiç gerçekleşmeyebileceğini belirtmişti, ancak bu yıl etkinliği düzenleyen şirket ReedPop’un başkanı güvence veriyor. Sınır bu planlama hala ilerliyor.

Binaen ile VGCPerşembe günkü Ubisoft kazanç çağrısı sırasında Guillemot, “E3 gerçekleşirse orada olacağız ve gösterecek çok şeyimiz olacak” demişti. Bunu okumak benim için biraz şaşırtıcıydı: şovun geçen yıl 2023’te Los Angeles’ta şahsen geri döneceği doğrulandı, ancak daha sonra IGN’ler son rapor Microsoft, Nintendo ve Sony’nin etkinliği atlaması, gösterinin her şeye rağmen devam etmeyebileceği ihtimalinin dışında gelmiyordu.

“Toplumun gösterdiği ilerleme ve katılımdan memnunuz”

Ancak ReedPop’un başkanı Lance Fensterman’a göre E3 hala devam ediyor. Fensterman yaptığı açıklamada, “E3 tam gaz ilerliyor ve topluluğun ilerlemesinden ve katılımından memnunuz” dedi. Sınır. “Katılımcıları onayladığımız için, ayrıntılar sağlamlaştıkça ve katılımcılar kendi ayrıntılı planlarını hazırladıkça daha fazlasını paylaşmak için can atıyoruz.”

Özellikle, “ReedPop oyun portföyünün diğer bölümlerinde, katılımcıları etkinliğe yaklaşana kadar nadiren serbest bırakıyoruz, ancak şimdi tarzımızı elimizden geldiğince E3 tarzına göre ayarlayacağız” diye ekledi, bu da şirketlerin hangi şirketlere katıldığı hakkında daha fazla şey duyduğumuz anlamına gelebilir. E3 er ya da geç.

Fensterman ayrıca, ReedPop’un “ilk medya ve içerik oluşturucu kayıt onaylarımızı Cuma günü göndereceğini” ve “önümüzdeki birkaç hafta içinde Remastered E3 2023’e yapılan bazı heyecan verici yeni eklemelerle ilgili haberleri paylaşacağını” söyledi.

Microsoft, Nintendo ve Sony fuara doğrudan katılmayacak olsalar bile, yine de etkinlikte çok sayıda katılımcı göreceğimizi umuyorum; belki de bu, çocukken video oyunu dergilerinde okuduğumu hatırladığım E3 büyüsünün bir kısmını geri getirir.

E3, 13-16 Haziran tarihleri ​​arasında Los Angeles’ta gerçekleşecek. Geoff Keighley’nin Yaz Oyunu Festivali de sadece birkaç gün önce 8 Haziran’da gerçekleşecek şekilde geri dönecek. Ve Microsoft, bu yaz Los Angeles’ta bir tür gösteri yapacağına çoktan söz verdi.genel-2