İPhone 14 ile ilgileniyorsanız, muhtemelen bir şeyler kurtarabileceğiniz çok fazla heyecan verici tarife teklifi olmadığını fark etmişsinizdir. Ancak LogiTel’de artık aradığınızı bulabilirsiniz. Çünkü sağlayıcı şu anda size Apple canavarını gerçekten iyi bir Vodafone tarifesi ile sunuyor – bol miktarda veri ile! Sizin için tarife kontrolümüz var.

iPhone 14 ile Apple geçen yıl mevcut amiral gemisi serisini piyasaya sürdü. Şimdiye kadar herkes Cupertino’nun akıllı telefonlarının oldukça pahalı olduğunu bilmeli. Buna göre gerçekten heyecan verici teklifler bulmak zor ama LogiTel ile oldukça iyi bir anlaşma yapmış görünüyoruz. Çünkü burada iPhone’u “Vodafone Smart Lite” mobil tarifesi ile ayda 34,99 Euro’ya alabilirsiniz.

Kendimizi kandırmayalım: kalitenin bir bedeli vardır. Akıllı telefon pazarında da durum böyle. Apple iPhone 14 çok iyi yapılmış ve 60 Hertz yenileme hızına sahip 6.1 inç “Süper Retina XDR OLED” ekran kullanıyor. Mevcut amiral gemisi hala A15 Bionic SoC’ye sahip olsa da, Apple burada bazı iyileştirmeler yaptı ve çalışma belleğini 4 GB’tan 6 GB’a çıkardı. Buna bağlı olarak performans tekrar yükseldi. Akıllı telefonun bizi iPhone 14 testinde ikna edip edemediğini öğrenebilirsiniz.

LogiTel’in iPhone teklifi buna değer mi?

LogiTel’de Vodafone tarifesi ile teklif alırsınız. “Smart Lite” ile sağlayıcının 5G ağındasınız ve 500 MBit/s’ye kadar maksimum bant genişliğinden faydalanabilirsiniz. 45 GB kullanılabilir veri hacminiz var ve paketin tamamı için ayda 34,99 Euro ödüyorsunuz. Ayrıca akıllı telefon için tek seferlik 299 Euro ödeme var, ancak bağlantı ücretini burada kaydediyorsunuz. Halihazırda Vodafone müşterisiyseniz, GigaKombi’den faydalanabilir ve aylık masraflardan 5 Euro daha tasarruf edebilirsiniz.

iPhone’a genel bakış

Karakteristik LogiTel fırsatı
veri hacmi 45 GB
Bant genişliği maksimum 500 MBit/s
5G Evet
Süre 24 ay
Aylık maaş 34,99 avro
Tek seferlik cihaz maliyetleri 299,00 Euro
bağlantı fiyatı atlanmış
Nakliye 4,95 avro
toplam fiyat 1.143,75 Euro
Normal cihaz maliyetleri 897,00 Euro
Geçerli aylık tarife maliyetleri ~ 10,28 avro
Teklif etmek*

Kural olarak, iPhone 14 için çevrimiçi olarak 897 Euro ödersiniz. Cihaz eBay’de ve diğer perakendecilerde daha ucuzdur, ancak en az 800 Euro’yu hesaba katmanız gerekir. Buna göre yeni bir cihazla yaptığımız hesaplamada Vodafone tarifesi için aylık efektif fiyat 10,28 euro çıkıyor.

Tarifede bir sorun yok. Mümkün olan en hızlı bant genişliği, 5G, çok sayıda veri hacmi – hepsi burada. Ancak, sözleşmeyi imzaladığınızda bağlantı ücretinin size fatura edileceğini lütfen unutmayın. Ancak daha sonra Vodafone uygulaması ile size iade edilmesini sağlayabilirsiniz. Elbette anlaşma öne çıkan bir şey değil, ancak Vodafone şebekesindeki bir tarife için bu kadar etkili maliyetler oldukça nadirdir. Buna göre, yine de bir iPhone 14’e geçmek istiyorsanız teklif özellikle değerlidir.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? iPhone 14 sizin için ilginç mi yoksa daha ucuz Android alternatifleri mi kullanıyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27