A Kader 2 karakter takviyesi, oyuncuların Lightfall harekâtını ana karakterleri üzerinde tamamladıktan sonra alternatif karakterleri (alts) üzerinde atlamak için ödeme yapmasına izin vererek, birden fazla karakterde oyunsonu içeriğine erişmek için harekatı tekrar oynamak istemeyen oyuncular için önemli bir baş ağrısını ortadan kaldıracaktır. Bu harekât atlamanın yanı sıra, başka bir destek, bir karakterle oyunun yumuşak güç sınırına ulaşan oyuncuların altları için o sınırda bir zırh seti için ödeme yapmasına ve böylece FPS oyunundaki güç eziyetini atlamasına olanak tanıyacak. Bungie, Guardians’ın ikincil karakterlerde kampanyayı atlamak için ne kadar ödemesi gerektiğini henüz açıklamamış olsa da, önceki genişletmelerdeki ücretli güç seviyesi artışlarının maliyeti 200 Gümüş veya yaklaşık 20 Dolardır. Bu, bazıları için ağır bir bedel gibi görünse de, pek çok oyuncu, yeni tamamladıkları aynı hikaye içeriğini farklı bir karakterle oynama sıkıcılığından kurtulmanın maliyetine değer bulacaktır.

Destiny 2 sezon 20 ve Destiny 2 Lightfall çıkış tarihinden itibaren oyuncular, gerekli kampanya tamamlama gereksinimini veya bunları etkinleştirmek için yumuşak güç sınırı gereksinimini karşılamaları koşuluyla popüler uzay oyunundaki her iki güçlendirmeye de erişebilecekler.

Önceki genişletmelerde, yeni alt sınıflar, hedef tabanlı görevler veya oyunsonu etkinlikleri genellikle hikaye kampanyasını tamamlamanın gerisinde kalıyordu. Bu yeni destek olmadan oyuncular, üç karakter sınıfının tümü ile oynamaktan hoşlanan pek çok kişinin yaptığı gibi, bu içeriğe her biriyle erişmek istiyorlarsa kampanyayı ve diğer etkinlikleri karakterlerinin üçünde de tekrarlamak zorunda kalacaklardı. Bu, aynı içeriğin saatlerce tekrar oynatılması anlamına gelir ve angaryayı atlama şansı için para ödemek zorunda kalmak ideal olmasa da, seçeneğe sahip olmanın güzel olduğunu düşünüyoruz.

Güç seviyesi artışı oyunda yıllardır mevcut, dolayısıyla bu tür ücretli zaman kazandırıcıların emsali var. Özellikle, yeni harekât desteği, oyunculara zaten bir birincil karakterin esnek sınırına ulaşmışlarsa yüksek seviyeli bir zırh seti verecek ve bu nedenle öğütme desteğini de içerecek. Bununla birlikte, oyuncuların ek karakterlere yüksek seviyeli zırh sağlayan desteği satın almak için esnek üst sınıra ulaşması yeterlidir ve bu destek, kampanyayı atlamaz.

Daha da önemlisi, kampanya desteği, Lightfall’da yakında çıkacak olan Destiny 2 Strand alt sınıfının kilidini açacak. Kampanya desteğini kullanmayı seçen oyuncular, ilk tamamlayarak ödül ve Zafer kazanma şansı – örneğin, The Witch Queen harekâtını Legendary zorlukta bitiren oyuncular, sona erdiğinde iki egzotik zırh parçası arasında seçim yapabilirler – ancak Lightfall’ın harekâtının benzer bir ödül sunduğunu varsayarsak, atlamak için para ödeyen oyuncular yine de Efsanevi kampanya görevlerini boş zamanlarında oynayabilir ve sonunda ödülleri alabilir.

Oyuncular ayrıca, şimdilik, alternatif hesaplarda atlayabilecekleri tek kampanyanın Lightfall olacağını unutmamalıdır. Karakter takviyeleri, New Light kampanyası veya diğer genişletmeler için geçerli olmayacaktır.

Destiny 2 19. sezon sona ermek üzere olsa da, Muhafızların Destiny 2 Revision Zero egzotik görevi, Destiny 2 Spire of the Watcher zindanı ve kaçırılmaması gereken Season of the Seraph etkinliklerini tamamlamak için hala zamanları var. Kader 2 Son Şafak görevi. Final Dawn, bize göre PC’deki en iyi çok oyunculu oyunlardan biri olan Destiny 2 tarihindeki en unutulmaz anlardan birini sunuyor.oyun-2