Bir The Witcher 3 vajina modunun yanlışlıkla fantastik RPG oyununun yeni nesil portuna girmesinden sonra, geliştirici CD Projekt Red, kararın yapacak bir şey olmadığını belirtirken modu sürümden kaldırmak için çalıştığını garanti etti. çıplaklığa karşı olmak yerine oyunun görsel tutarlılığı ile ilgili.

Oyunun yeni nesil bağlantı noktasına The Witcher 3 mod entegrasyonunun bir parçası olarak CD Projekt Red, yayınlanmadan önce, geliştirme projesi için modları seçilen tüm mod yapımcılarına hem kredi vermeyi hem de tazmin etmeyi planladığını söyledi.

Bu, birçok uzun süredir hayran modunun The Witcher 3’ün resmi sürümünde yer aldığı anlamına gelir, ancak yanlışlıkla The Witcher 3 vajina modunun – ‘Herkes için Vajina’ olarak adlandırılır – fark edilmeden kaydığını gördü. CD Projekt Red tarafından eklenen başka bir mod.

CDPR, “CD Projekt Red tarafından yakın zamana kadar anlaşıldığı üzere, söz konusu vulva dokuları ‘Herkes İçin Vajinalar’ modunun değil, ‘HD Monsters Reworked’ (HDMR) modunun bir parçasıydı. IGN.

“2021’de, telif hakkı devir sözleşmesi imzalandığında, HDMR modunun yazarı, CDPR’ye söz konusu modun tek yazarı olduğunu doğruladı. HDMR modunun yazarı, CD Projekt Red’e modu kullanma hakkı verdi ve çalışmaları için kredilendirildi ve tazmin edildi.

CDPR, The Witcher 3 vajina modu diğerine entegre edildiğinde görünüşte fark edilmeden tüm mod yapımcılarına kredi vermek ve tazmin etmek isteyeceğinden, o zaman olmuş gibi görünen şey bir yanlış iletişimdir.

The Witcher 3 vajina modunun yazarı ayrıca Kotaku’ya HDMR modlayıcısı tarafından kendileriyle iletişime geçildiğini ve vajina modlayıcısı teklif etmemesine rağmen yine de yapılmış gibi görünen çalışmalarına Herkes için Vajinaların dahil edilip edilemeyeceğini sordular. bu talebe cevap.

The Witcher 3 vajina modderi, “Yazar görünüşe göre yine de benim mod dokularımı kendi modu için kullandı” diyor. kotaku. “Ama ‘HD Monsters Reworked’ mod açıklama sayfasında bundan hiç bahsetmedim ve bana atıfta bulunmadım.

“Sanırım bu yüzden – CDPR bunu hiç fark etmedi.”

Witcher 3 vajina mod destanının sonunda bir açıklaması var

Özetlemek gerekirse: Başka bir mod yapımcısı, çalışmalarını bir HD Monsters moduna eklemesi için Witcher 3 vajina mod yapımcısıyla iletişime geçti, ardından yanıt vermemesine rağmen çalışmaları eklendi ve kredilendirilmedi, bu da CD Projekt Red’in ekleme ve ekleme hakkında bilgi sahibi olmamasına yol açtı. HD Canavarlar, vajina modunun da dahil olduğu mod, ikincisi artık CDPR tarafından kaldırılıyor.

“Ayrıca, bu unsurların kaldırılmasının çıplaklığa veya yetişkinlere yönelik temalara karşı bir ifade olarak tasarlanmadığını, daha ziyade tüm karakter modellerinde görsel tutarlılığı korumaya yönelik bir girişim olduğunu da eklemek istiyoruz – bu dokuları oyuna dahil etmek başından beri planladığımız bir şey değildi. başla,” CD Projekt Red, The Witcher 3 vajina modunu ekler.

CD Projekt Red’in bir sonraki fantastik oyun macerasını sabırsızlıkla bekliyorsanız, The Witcher 4 çıkış tarihi hakkında bildiğimiz her şeye ve şu anda oynayabileceğiniz en iyi açık dünya oyunlarının bir listesine sahibiz.oyun-2