Ubisoft’un Call of Duty’ye cevabı gibi görünen, sınıf tabanlı, oynaması ücretsiz birinci şahıs nişancı oyunu XDefiant, bu hafta 2023’ün ilk “içeriden” oyun testini başlatıyor ve XDefiant’ın hala piyasada olduğunu hatırlatıyor. Ubisoft’un son aylarda çok sayıda projeyi iptal etmesine rağmen çalışıyor.

Oyun testi, aracılığıyla kaydolan içeriden kişiler içindir. XDefiant web sitesi ve Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PC arasında çapraz oyun olacak ve testin amacı çapraz oyunu adım adım ilerletmek ve konsol deneyimi hakkında geri bildirim toplamak.

Şimdi oynuyor: Tom Clancy’s XDEFIANT – Resmi Tanıtım Fragmanı

için oyun testi, kesinlikle oyuncuların deneyebileceği pek çok içerik var gibi görünüyor. Testte 13 harita ve dört oyun modu yer alacak. Test 16 Şubat’ta başlıyor ve 19 Şubat’a kadar devam edecek. Önceki XDefiant testlerinde olduğu gibi, bu test de bir gizlilik sözleşmesi kapsamında olacak, yani oyuncuların canlı yayın yapmasına veya hareket halindeki oyunun görüntülerini kaydetmesine izin verilmeyecek.

2021 yazında ortaya çıkışından bu yana, XDefiant, daha önce Activision’ın devasa FPS serisinde çalışmış olan oyunun yönetici yapımcısı Mark Rubin ile Call of Duty ile çok sayıda karşılaştırma yaptı. Hızlı dövüşe ve sıkı silahlı çatışmaya vurgu yapar, ancak Call of Duty’den farklı olarak, Ubisoft’un Tom Clancy oyun evrenindeki gruplardan ilham alan çeşitli sınıflar içerir. Çeşitli Tom Clancy oyunlarından gruplar içermesine rağmen, XDefiant artık Tom Clancy markasını kullanmıyor.

Ubisoft, oyunun orijinal duyurusundan bu yana XDefiant hakkında nispeten sessiz kaldı. Oyun, yayıncının Ubisoft Forward 2022 etkinliğinin bir parçası olarak dahil edilmedi ve önceki XDefiant oyun testi Ekim 2022’de yapıldı ve sonrasında hakkında çok az şey duyuldu. Ubisoft, Ocak ayında üç isimsiz projeyi iptal ettiğini ve Temmuz 2022’den bu yana oynaması ücretsiz battle royale oyunu Tom Clancy’s Ghost Recon: Frontline ve bir Splinter Cell VR oyunu da dahil olmak üzere diğer dört oyunu iptal ettiğini duyurdu. iptaller, bazı hayranları XDefiant’ın geleceği hakkında endişelendirdi, ancak bu son oyun testine bakılırsa, oyun hala ilerliyor gibi görünüyor. XDefiant’ın şu anda bir çıkış tarihi yok.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1