Sins of a Solar Empire 2 teknik önizlemesinin yeni bir aşaması geldi ve bu, bilim kurgu 4X oyununun artık çok oyunculu olduğu anlamına geliyor. Oyuncular artık mevcut çok oyunculu oyunlara atlayabilir ve bir AI fraksiyonunun veya ayrılması gereken bir oyuncunun yerini alabilir. En son güncelleme, gemi modellerinde ve dokularında yapılan güncellemeler ve araştırma ağacının yenilenmesi gibi ek değişiklikler de yapıyor.

Geliştiriciler Stardock ve Ironclad, çok oyunculu modun tanıtılmasının, Sins of a Solar Empire 2’nin erken erişim dönemi için önemli bir adım olduğunu söylüyor. Stüdyolar bu aşamada mümkün olduğu kadar çok oyuncu geri bildirimi toplamaya çalışıyor ve teknik önizlemede sunulanlar “buzdağının yalnızca görünen kısmı” olsa da, oyuncular yeni oyun motorunun yetenekleri hakkında iyi bir fikir edinmelidir.

Yukarıda bahsedildiği gibi, çok oyunculu, oyuncuların başka bir oyuncunun AI gruplarını devralmasına veya çok oyunculu bir oturumun oyundan ayrılması gereken başka bir üyesi için yer değiştirmesine olanak tanır. Eşsiz bir oyun kodu kullanarak özel maçlar oluşturmak ve arkadaşlarınızı davet etmek de mümkündür. Ayrıca, bağlantınızı kaybettikten sonra bir oyuna kolayca yeniden katılabileceksiniz.

Stardock yayın direktörü Brian Clair, “Dahili olarak, devam eden maçlara atlayan ve kesin bir zafer kazandığını düşünen insanları tamamen yok eden meslektaşlarımız oldu” diyor. “Topluluğumuzun bu özelliği nasıl benimsediğini görmek için sabırsızlanıyoruz ve bu daha başlangıç!”

En son güncelleme ayrıca bazı gemileri yeni modeller ve dokularla tazeliyor. TEC Ogrov Torpedo Cruiser, Pirate Rogue, Corsair ve Pillager gemilerinde görsel yükseltmeler göreceksiniz.

Bir başka güzel yeni özellik de saldırı, savunma ve dikkat komutları için pinglerdir – bunlar, bir takımın veya ittifakın parçası olarak oynuyorsanız çabalarınızı koordine etmenize yardımcı olacaktır.

görebilirsiniz değişikliklerin tam listesi resmi sitede Sırada baharda Vasari Loyalist fraksiyonu var, ardından bu yaz Vasari Rebels fraksiyonu geliyor. Sonbaharda, Advent Loyalist grubunun gelişini bekleyin.

Daha fazla harika uzay oyunu için kullanışlı listemize bir göz atın.oyun-2