WWE Monday Night Raw, her hafta dünya çapında milyonlarca hayranın onu izlemek için izlediği en popüler canlı profesyonel güreş programlarından biridir. O kalabalığın arasındaysanız ve WWE Monday Night Raw’ı çevrimiçi izlemenin en iyi yolunu arıyorsanız (veya yalnızca seçeneklerinizi karşılaştırmak istiyorsanız), şanslısınız çünkü bunu yapmanın birkaç yolu var. Bu yüzden. Aşağıda, WWE Monday Night Raw canlı yayınlarını çevrimiçi izlemenin çeşitli yollarını sıraladık, bunlardan ikisi ücretsiz olarak izlemenizi sağlayacak. WWE Monday Night Raw’ı çevrimiçi izlemenin en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olmak için her hizmetin bazı özelliklerini de vurguladık. İster sıradan bir hayran olun, ister sıkı bir güreş meraklısı olun, burada en son WWE aksiyonlarından haberdar olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.

Sling TV’de WWE Monday Night Raw’ı izleyin

Canlı bir TV akış paketi istiyorsanız, ancak hiç izlemediğiniz bir grup kanal için ayda 60 ABD Doları veya daha fazla ödemek istemiyorsanız, Sling TV uygun fiyatlı bir seçenektir. Sling TV, WWE Monday Night Raw’ı yayınlayan USA Network dahil olmak üzere çeşitli canlı televizyon kanalları sunan bir çevrimiçi akış hizmetidir.

WWE Monday Night Raw’ı Sling TV ile izlemek için bir hesap açmanız ve USA Network’ü içeren aylık 40$’lık Sling Blue paketine abone olmanız gerekir. Hemen şimdi, ilk ayınız için %50 indirim için kaydolabilirsiniz. Ardından, Sling TV uygulamasını cihazınıza indirin veya izlemeye başlamak için Sling TV web sitesine gidin.

Sling TV uygulaması, akıllı telefonlar, tabletler, akıllı TV’ler ve oyun konsolları dahil olmak üzere çeşitli cihazlarda mevcuttur, böylece internet bağlantınız olduğu sürece hemen hemen her yerden izleyebilirsiniz.

Sling TV, canlı televizyon izlemenin yanı sıra, WWE Monday Night Raw’ı kaydetmenize ve canlı yayını kaçırırsanız daha sonra izlemenize olanak tanıyan bir bulut DVR özelliği de sunar. Sling TV ile, isteğe bağlı geniş bir TV şovları ve film kitaplığına da erişebilirsiniz, bu da onu tüm eğlence ihtiyaçlarınız için harika bir seçenek haline getirir.

WWE Monday Night Raw’ı FuboTV’de izleyin

Apple TV'de FuboTV simgesi

Yukarıda belirttiğimiz gibi FuboTV, WWE Monday Night Raw’ı çevrimiçi izlemenin en basit ve en uygun yollarından biridir. FuboTV, WWE Monday Night Raw’ın evi olan ABD Ağı da dahil olmak üzere ayda 75 ABD Doları karşılığında 100’den fazla canlı TV kanalı sunan bir canlı TV yayın hizmetidir. Yeni bir aboneyseniz, aylık abonelik taahhüdünde bulunmadan önce hizmeti beğenip beğenmediğinizi görmek için yedi günlük ücretsiz denemeden yararlanabilirsiniz.

Kaydolduktan sonra, ister akıllı TV, akıllı telefon, tablet veya Roku veya Amazon Fire çubuğu gibi bir akış cihazı olsun, FuboTV uygulamasını cihazınıza indirmeniz yeterlidir. FuboTV hesabınıza giriş yaptıktan sonra USA Network’e erişebilecek ve WWE Monday Night Raw’ı yayınlanırken canlı olarak izleyebileceksiniz. Canlı programı kaçırırsanız, daha sonra talep üzerine de izleyebilirsiniz.

FuboTV, daha sonra istediğiniz zaman izleyebilmeniz için canlı TV programlarını duraklatma, geri sarma ve kaydetme yeteneği dahil olmak üzere çeşitli başka özellikler sunar. Ayrıca Showtime ve Starz gibi premium kanallar ekleme seçeneğiniz de var.

Kabloyu kesmek isteyen spor hayranları için FuboTV, WWE Monday Night Raw ve diğer popüler şovları ve filmleri izlemek için harika bir seçenektir. FuboTV, yedi günlük ücretsiz deneme sürümüyle (ne yazık ki son yıllarda modası geçmiş bir şey), yalnızca bir haftalığına da olsa “satın almadan önce denemenizi” sağlayan birkaç yayın hizmetinden biridir.

Canlı TV ile Hulu’da WWE Pazartesi Gecesi Raw’ı izleyin

Roku'daki Hulu uygulama simgesi.
Phil Nickinson/DigitalTrends

Ayda 70 ABD Doları karşılığında, Canlı TV’li Hulu, en sevdiğimiz hepsi bir arada akış paketlerimizden biridir. 85’ten fazla canlı televizyon programı kanalının yanı sıra Hulu akış kitaplığı, Disney+ ve ESPN+’ye erişim sunar. Ve kanal dizilişinde USA Network’ü de içerdiğinden, WWE Monday Night Raw’ı Hulu’da Canlı TV ile kolayca izleyebilirsiniz.

Hulu’ya Live TV ile abone olduktan sonra, WWE Monday Night Raw’ı her Pazartesi gecesi 20:00 ET’de USA Network’te canlı izleyebilirsiniz. Hulu uygulamasını akıllı telefonlar, tabletler, akıllı TV’ler ve oyun konsolları gibi çeşitli cihazlara yükleyerek internet bağlantınızın olduğu her yerden izleyebilirsiniz.

Canlı televizyona ek olarak, Live TV özellikli Hulu, WWE Monday Night Raw’ı kaydetmenize ve canlı yayını kaçırırsanız daha sonra izlemenize olanak tanıyan bir bulut DVR özelliği de sunar. Live TV özellikli Hulu ile binlerce TV şovu ve filmi içeren devasa Hulu ve Disney+ akış kitaplıklarına da erişebilirsiniz. Ve ESPN+’nın eklendiği Live TV ile Hulu, spor tutkunları ve özellikle UFC dövüşlerini çevrimiçi izlemek isteyenler için harika bir seçimdir.

YouTube TV’de WWE Monday Night Raw’ı izleyin

Roku'da YouTube TV.
Phil Nickinson/DigitalTrends

YouTube adını herkes bilir, ancak çoğu kişi YouTube’un kendi canlı TV yayın hizmetini sunduğundan habersizdir. YouTube TV, spor, haber ve daha fazlasını içeren 100’den fazla canlı televizyon programı kanalı sunar. Bu kanal dizisi, WWE Monday Night Raw’ı yayınlayan USA Network’ü içerir. Planlar da ayda 65 dolardan başlıyor, bu yüzden bu listedeki en pahalı seçenek değil.

YouTube TV’ye abone olduktan sonra, WWE Monday Night Raw canlı yayınlarını izlemenin çeşitli yollarına sahip olursunuz. YouTube TV uygulaması; akıllı telefonlar, tabletler, akıllı TV’ler ve oyun konsolları gibi çeşitli cihazlarda kullanılabilir. Bir uygulamayla uğraşmak istemiyorsanız, doğrudan bilgisayarınızın web tarayıcısından da izleyebilirsiniz. Canlı televizyona ek olarak YouTube TV, WWE Monday Night Raw’ı kaydedip daha sonra izlemenizi sağlayan bir bulut DVR özelliği de sunar. YouTube TV’nin satış noktalarından biri, altı adede kadar hesaba ve aynı anda üç kullanıcıya izin vermesidir. Bu, aynı anda birden fazla kişinin yayın yaptığı aileler ve diğer haneler için sağlam bir seçimdir.

YouTube TV, WWE Monday Night Raw’ı çevrimiçi izlemenin kullanışlı ve uygun fiyatlı bir yoludur. İki haftalık ücretsiz deneme ile, aylık bir abonelik taahhüt etmeden önce denemek ve uygun olup olmadığını görmek için harika bir fırsat. Şu anda, ilk üç ayınızda 10 ABD doları indirimden de yararlanabilirsiniz.

WWE Pazartesi Gecesi Raw’ı bir VPN ile yurt dışından izleyin

MacBook Pro'da çalışan NordVPN.

Yurt dışına seyahat eden veya WWE Monday Night Raw’ın bulunmadığı bir ülkede yaşayan bir Amerikalıysanız, şovu yine de sanal bir özel ağ kullanarak izleyebilirsiniz. Bir VPN, içeriğin kısıtlanmadığı farklı bir ülkedeymişsiniz gibi görünmesini sağlayarak çevrimiçi konumunuzu etkili bir şekilde değiştirmenize olanak tanır.

Bunun için en iyi VPN hizmetleri arasında en çok tercih ettiğimiz, hızı ve güvenilir bağlantısı sayesinde NordVPN’dir. WWE Monday Night Raw’ı izlemek üzere NordVPN’i kullanmak için tek yapmanız gereken abone olmak, NordVPN uygulamasını indirip cihazınıza yüklemek, ABD’deki bir sunucuya bağlanmak ve tercih ettiğiniz akış hizmetini (örn. FuboTV, Hulu, Sling) başlatmaktır. TV veya YouTube TV). Ardından oturum açmaya ve akışa başlamaya hazırsınız.

NordVPN, video içeriği akışı için gerekli olan hızlı ve güvenilir bir bağlantı sağlar. Ayrıca katı bir kayıt tutmama politikası vardır, bu da tüm çevrimiçi etkinliklerinizin gizli ve güvenli kalacağı anlamına gelir. Bağlantınızı uzak hizmetler aracılığıyla yönlendirmenin yanı sıra, NordVPN verilerinizi bilgisayar korsanlarına ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı korumak için askeri düzeyde şifreleme kullanır. Aynı zamanda ucuz: İki yıllık bir plan için peşin ödeme yaptığınızda, şu anda ayda sadece 4,20 ABD doları gibi düşük bir ücretle NordVPN’e kaydolabilirsiniz.
genel-19