Artık çevrimiçi olarak indirilebilen yeni The Witcher 3 modu, ışın izlemeli küresel aydınlatma ve ortam perdeleme ile performans iyileştirmeleri getiren daha fazla ışın izleme optimizasyonu sunuyor.

RT Gölgeleri veya RT Yansımaları Yoksa Daha Hızlı Işın İzleme modu, şu adresten indirilebilir: Nexus Modları, ışın izlemeli küresel aydınlatma ve ortam perdeleme ile %5’e varan performans iyileştirmeleri getirdiği için tam olarak adından da anlaşılacağı gibi. Mod, farklı ayarları değiştirdikleri için Optimize Edilmiş Işın İzleme moduyla da iyi çalışır.

Heirarch meydanı gibi zorlu yerlerde ışın izleme performansını %5’e kadar artırır (bazı yapılandırmalarda daha fazladır). RT Gölgeler/Yansımalar ile değil, yalnızca Işın izlemeli genel aydınlatma ve ortam perdeleme ile kullanım içindir.

Özel mod yapımcıları oyunu resmi olmayan düzeltmelerle geliştirmeye devam ederken, CD Projekt Red, yeni nesil sürümün ilk büyük güncellemesinde ortaya çıkan performans düşüşlerini giderecek yeni bir The Witcher 3 PC düzeltmesi üzerinde çalışıyor. Diğer sorunlar da araştırılmaktadır ve muhtemelen gelecekteki güncellemelerle ele alınacaktır.

The Witcher 3’ün güncellenmiş yeni nesil sürümü artık dünya çapında PC, PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S’de mevcut. Oyunun PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch’te bulunan temel sürümü, gelecekte yeni sürümde yer alan yeni içerik ve oyun geliştirmelerini alacak.

Siz paralı canavar avcısı Rivialı Geralt’sınız. Önünüzde savaşın parçaladığı, canavarlarla dolu bir kıta var, istediğiniz zaman keşfedebilirsiniz. Mevcut sözleşmeniz? Dünyanın şeklini değiştirebilen yaşayan bir silah olan Kehanetin Çocuğu Ciri’nin izini sürmek.

En son sürüme güncellenen The Witcher 3: Wild Hunt, yerleşik bir Fotoğraf Modu, kılıçlar, zırhlar ve The Witcher Netflix serisinden ilham alan alternatif kıyafetler ve daha fazlası dahil olmak üzere yeni özellikler ve öğelerle birlikte geliyor!

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17