Samsung Galaxy A34 5G, Güney Koreli akıllı telefon üreticisinden uzun süredir bekleniyordu. Şirket geçtiğimiz günlerde baz, artı ve ultra model içeren Galaxy S23 serisi akıllı telefonlarını tanıttı. Bu arada Galaxy A34 5G, piyasaya sürülecek bir sonraki A serisi model olabilir. Akıllı telefon daha önce çeşitli sertifika sitelerinde görüldü ve bazı teknik özellikleri ve fiyatları ima etti. Şimdi, yeni bir sızıntı, iddia edilen cihazın yonga seti ile ilgili ayrıntıları içeren bazı ek özelliklerini önerdi.

Güvenilir bilgi kaynağı Yogesh Brar, Samsung Galaxy A34 5G’nin teknik özelliklerine ilişkin ipuçları verdi. cıvıldamak. Samsung’un A serisi akıllı telefonu, 120Hz yenileme hızına sahip 6,6 inç Full HD+ sAMOLED ekrana sahip olacak. Sızıntı, telefonun iki RAM ve depolama yapılandırmasıyla geleceğini gösteriyor. 6 GB ve 8 GB RAM alabilirken, akıllı telefon 256 GB’a kadar dahili depolama alanı paketleyebilir.

Akıllı telefonun, Samsung One UI 5.0 ile Android 13’ü çalıştırması bekleniyor. Ayrıca sızıntı, Samsung Galaxy A34 5G’nin muhtemelen bir MediaTek Dimensity 900 yonga setinden güç alacağını da ekliyor. Telefonun ayrıca üçlü kamera ünitesinde paketlenmiş, optik görüntü sabitleme (OIS) destekli 48 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve arkada 5 megapiksel makro lense sahip olduğu söyleniyor. .

Öte yandan, 13 megapiksel ön kamera, tweet’in önerdiği gibi, büyük olasılıkla ekranın üst kısmında merkezi olarak hizalanmış bir gözyaşı damlası içine yerleştirilecek. Samsung Galaxy A34 5G, WiFi 6 bağlantısı sunacak ve muhtemelen 25W hızlı şarj desteğine sahip 5.000mAh pil içerecek. Tweet, telefonun ayrıca bir IP67 derecesi ile geleceğini de ekliyor.

Önceki raporlara göre Galaxy A34 5G, 6GB RAM +128GB dahili depolama ve 8GB RAM + 256GB depolama yapılandırmalarında satışa sunulacak. Rapora göre, 128 GB depolama modeli 410 Euro (yaklaşık 36.200 Rs) ile 430 Euro (yaklaşık 38.000 Rs) arasında, 256 GB depolama modeli ise 470 Euro (yaklaşık 41.500 Rs) ve 490 Euro arasında fiyatlandırılabilir. (kabaca 43.300 Rs).

Daha önceki bir rapor, Samsung Galaxy A34 5G’nin dört renk seçeneğiyle sunulabileceğine dair bir ipucu verdi: Müthiş Gümüş, Müthiş Mor, Müthiş Kireç ve Müthiş Grafit.

Daha önce Hindistan Standartları Bürosu (BIS) veri tabanı da dahil olmak üzere çeşitli sertifika web sitelerinde tespit edilen Samsung Galaxy A34 5G’nin yakında Hindistan’ın yanı sıra küresel olarak piyasaya sürülmesini bekleyebiliriz.


Samsung’un Galaxy S23 serisi akıllı telefonları bu hafta başlarında piyasaya sürüldü ve Güney Koreli firmanın ileri teknoloji cep telefonları üç modelde de birkaç yükseltme gördü. Fiyatlardaki artış ne durumda? Bunu ve daha fazlasını Gadgets 360 podcast’i Orbital’de tartışıyoruz. Orbital şu ​​adreste mevcuttur: spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcast’leri, Apple Podcast’leri, Amazon Müzik ve podcast’lerinizi nereden alırsanız alın.
Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

genel-8