Doğu Yakası’ndaki en büyük oyun ve inek kültürü etkinliği, PAX Doğu 2023, siz farkına varmadan burada olacak. Reedpop, işleri kapatmak için hangisini açıkladı şirketler birkaç favori yayıncı, geliştirici ve daha fazlası dahil olmak üzere etkinliğe katılacak. PAX East 2023, 23-26 Mart 2023 tarihleri ​​arasında Boston Kongre ve Sergi Merkezi’nde (BCEC) gerçekleştirilecek.

Kimin geleceğine gelince, ne yazık ki, üç büyükler katılamayacak, bunu yoldan çekeyim dedim. Bununla birlikte, yeni başlayanlar için THQ Nordic, Inti Creates, Yacht Club Games, Devolver Digital, XSEED Games, Intel, Corsair, AORUS ve The Pokemon Company dahil olmak üzere hala çok sayıda ağır hit var. Bekle, Pokemon Şirketi mi dedim? Evet, bu şirket ilk kez PAX East 2023’te hazır olacak ve biz de fuar için neler planladıklarını görmek için orada olacağız.

Çeşitli paneller, konuk katılımları ve çok daha fazlası bir yana, katılacak daha pek çok kişi var. Hatta bize rastlayabilirsiniz. Bu eğlenceli olmaz mıydı? Bana gelince, PAX East’te buluşmayı sevdiğim bazı insanlar var ve onları yılda sadece bir kez görebiliyorum. Tahmin edebileceğiniz gibi, PAX East 2023’e katılmayı dört gözle bekliyorum.

Geçen yıl olduğu gibi, PAX East 2023’te de etkinliğe katılan herkes için maske zorunlu olacak. Şimdi herkesin yüz maskesine ihtiyacı var demeyeceğim ama pandemiyle işimiz bitmedi ve aksini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Geçen yıl PAX East 2022 ile ilgili endişelerimi dile getirmiştim ve katılan herkesi maske takmaya zorlamanın muazzam bir görev olduğunu anlasam da kahretsin, yine de yeterli değildi. Bu sefer bazı değişiklikler görmeyi umuyorum.

PAX East 2023 hakkında daha fazla bilgi için yetkiliye gidin PAX Doğu İnternet sitesi.oyun-4