Dün, Tank markası SUV’lerinin Rusya’da satışına başladığını duyurdu ve bugün Tank 300’ün fiyat listesi resmi web sitesinde yayınlandı.Bu model, daha büyük ve potansiyel olarak daha pahalı Tank 500’den farklı olarak bir model olarak sunuluyor. gerçek SUV: sabit bir şekilde bağlı ön aks (Yarı Zamanlı) ve bir vites küçültme ile dört tekerlekten çekişe sahiptir.İki donanım seviyesi vardır – Adventure ve Premium, ancak teknik aynıdır: SUV, 220 hp’lik 2.0 litrelik turboşarjlı bir motor aldı. ve 8 ileri otomatik. Yakıt deposunun yeterli hacmi – 80 litreye kadar – dikkat çekicidir. Kombine çevrimde beyan edilen tüketim 10,7 litredir, yani güç rezervi neredeyse 750 km’dir.

İlk

Zaten tabanda bir sunroof, 12,3 inç diyagonal iki ekran, 9 hoparlörlü bir medya sistemi, Apple CarPlay ve Android Auto desteği, çok yönlü görüş sistemleri, start-stop, anahtarsız giriş ve trafik işareti tanıma var. Ayrıca çift bölgeli klima kontrolü ve uyarlanabilir hız sabitleyici de var.

İlk

Adventure versiyonu ayrıca deri iç mekana ve atmosferik aydınlatmaya sahipken, Premium versiyonda ayrıca perde hava yastıkları, geliştirilmiş bir ses sistemi, Nappa deri koltuklar, arka aks diferansiyel kilidi ve vites kutusu koruması bulunuyor.genel-22