Activision, Modern Warfare 2 ve Warzone 2’nin 2. Sezonu için resmi lansman fragmanını yayınladı. İkinci sezon, battle royale ve DMZ için yeni Ashika Adası haritasıyla bir Japon teması ekliyor.

2. Sezon lansman fragmanı, Warzone 2’nin yeni Ashika Island haritasındaki kısa aksiyon anlarını gösteriyor. Japon temalı ada, Warzone 2’nin Resurgence yeniden doğma modları ve DMZ için tasarlanmış daha küçük, ikincil bir harita ve haritanın yedi ana ilgi noktası olacak.

Şimdi oynuyor: Görev Çağrısı: Modern Savaş II ve Warzone 2.0 | 2. Sezon Lansman Fragmanı

Ashika Adası’na ek olarak, Al Mazrah haritası da mevcut bir ilgi noktası olarak değiştiriliyor. Fragman, uzun süredir hayranların 2009’daki Modern Warfare 2’deki Afgan haritasından düşen uçak olarak tanıyabilecekleri Caves konumuna eklenen kaza mahallinin sadece bir görüntüsünü gösteriyor. Al Mazrah’s Caves, tasarımın çoğunu zaten Afgan haritasından taklit ediyordu, ancak ikonik kaza bölgesi daha önce bölgede yoktu.

Bir başka büyük battle royale değişikliği için, fragman Al Mazrah için küçültülmüş 1v1 Gulag’ı gösteriyor ve oyuncular aynı tanıdık ortamı bekleyebilirler. 2. Sezondaki Gulag, 1. Sezonla aynı hapishane konumunda kalacak, ancak Gulag’ın boyutu 1’e 1 tarzı oynanışa uyacak şekilde küçültülecek.

Sezon 2 ayrıca çok oyunculu ve battle royale için beş silah sunacak. ISO Hemlock saldırı tüfeği, KV Broadside av tüfeği ve Dual Kodachis yakın dövüş silahı, yeni battle pass’ın ücretsiz seviyelerine dahil edilecek, arbalet ve Tempus Torrent nişancı tüfeği ise oyun içi zorluklarla açılabilecek.

2. Sezon 15 Şubat’ta geliyor. Daha fazlası için, gelen DMZ silme, çok oyunculu için Dereceli Oyun, büyük battle royale değişiklikleri ve daha fazlasını içeren Warzone 2 ve Modern Warfare 2’nin 2. Sezonu için her büyük duyuruya göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1