Breaking Down Guardians of the Galaxy Vol.  3'ün Heyecan Dolu Super Bowl Fragmanı

Cevap ne olursa olsun, bu tPeter Quill’in seninle flört etmesine verdiği tek doğru tepki. Mutlak iğrenme ve tam bir kapatma. Mükemmel. Not yok.

Bu yeni fragman bize gördüğümüzden daha fazlasını söylemese bile Muhafızlar 3Tişte bu fragmanla ilgili bir şey var ki… ilgi çekici. Bunun pek çok oyuncu için Son olacağını biliyoruz; Gunn ve Bautista ve belki de Bradley Cooper’s Rocket gibi diğer karakterler için de. Bu fragmanda, çok daha az çılgın şakalar var ve kayıp, çözüm ve sonlara çok daha fazla odaklanılıyor. Umutlanmak üzere değilim, ama burada bana Gunn kartlarını (ve karakterlerini) doğru oynarsa, bu filmin aslında üçleme için tatmin edici bir son yay sağlayabileceğini düşündüren bir şey var.

Ama bu Marvel, yani gerçekten ne kadar bir son bekleyebiliriz? Şüpheliyim ama uzun zamandır bunun en azından galaksiler arası süper ekibin bu yinelemesinin sonu olduğunu söylediler. Bu sonun ne zaman kesin olduğunu öğreneceğiz. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 hit tiyatro5 Mayıs 2023.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7