Comcast, Xfinity abonelerinin Peacock için ödeme yapmasını istiyor. İçinde Twitter’da bir gönderiComcast’in sahibi olduğu NBCUniversal, 26 Haziran 2023’te Xfinity abonelerine Peacock Premium’a ücretsiz erişim sunmayı durdurma planlarını doğruladı (üzerinden Çeşitlilik).

Normalde aylık 4,99 ABD doları olan Peacock Premium, hizmetin ilk kez kullanıma sunulduğu 2020’den bu yana Xfinity müşterilerine hiçbir ek ücret ödemeden sunulan, reklam destekli bir plandır. Reddit’te yayınlabir NBCUniversal temsilcisinin daha sonra onayladığı Çeşitlilik Ve Yayınlanabilir.

Değişikliğin bir parçası olarak Xfinity, ücretsiz abonelik yerine Xfinity abonelerine Peacock’ın indirimli bir sürümünü sunmaya başlayacak. Bununla birlikte, bu eklentinin ne kadara mal olacağı henüz belli değil ve şirket hemen yanıt vermedi. Sınıryorum isteği. Şirket ayrıca 3 Nisan’dan itibaren yeni Xfinity müşterilerine ücretsiz Peacock Premium sunmayı bırakacak ve bundan sonra yalnızca altı aylık ücretsiz denemeler sunacak.

Yine de, bunun Xfinity abonelikleriyle Peacock’u izleyen tüm izleyicilere asılmaya yetip yetmeyeceği henüz belli değil. Bir yılı aşkın bir süredir Peacock’u ücretsiz alan bir Xfinity müşterisi olarak, indirimli olsa bile halihazırda abone olduğum tüm diğer yayıncı hizmetlerine ek olarak fazladan para harcamak için kesinlikle sabırsızlanıyorum. .

Açıklama: NBCUniversal’ın sahibi olan Comcast, aynı zamanda Vox Media’da bir yatırımcıdır. Sınır‘nin ana şirketi.

genel-2