Rose Byrne, Dolly Parton’ın onayını almanın nasıl bir şey olduğunu ayrıntılarıyla anlatıyor. Cidden Kırmızı ve Elvis Presley’ine dönüşüyor.

ile yapılan bir röportajda çarpıştırıcıCumartesi günü çevrimiçi olarak yayınlanan Sinsi yıldızı, şarkıcının uzun süredir menajeri olan Danny Nozell ile görüşmek için Atlanta’dan Chattanooga, Tennessee’ye gittiğini söyledi, çünkü “Dolly olmadan bunu yapmamızın hiçbir yolu olmadığını biliyorduk. [the film]”

“Bu senaryoyu içeri sokmaya çalışmak zorundaydık. [to] ve onun onayını almak ve müziği almamıza yardım edip edemeyeceğini görmek için” dedi. “Müziğimiz olmasaydı, çok farklı olabilirdi. Film nasıl olurdu bilmiyorum ama kesinlikle bir Dolly Parton taklitçisi olmazdı.”

Byrne, filmin şampiyonu olan Nozell’in filmi Parton’a aldığını söyledi. “Birkaç hafta içinde, ‘Evet, onu gerçekten seviyorum’ dedi. Ondan ilham alıyorum. Benim onayımı aldın’” diye ekledi. “İnanılmazdı.”

Gracie Otto’nun yönettiği film, haraç sanatçılarının dünyasına dalıyor. Senaryoyu da yazan Krew Boylan’ın canlandırdığı emlakçı Red’in Dolly Parton taklitçisi olma hayallerinin peşinden gitmesini konu alıyor. Yol boyunca, rolü, Byrne tarafından canlandırılan bir Elvis Presley taklitçisinin dikkatini çeker.

Karaktere bürünmeye gelince, nedime oyuncu daha önce çalıştığı bir saç, makyaj ve kostüm ekibiyle çalıştığını söyledi. Priscilla’nın Maceraları, Çölün Kraliçesi Ve İki el, King of Rock ‘n’ Roll versiyonunu yaratmak için. “Daha çok erken görünen bir Elvis’ti ve gerçekten kontur, gölge, cilt üzerinde çalışıyor, gerçekten buna odaklanıyordu” diye açıkladı. “Peruğu doğru yapmaya çalışıyorum, favoriler, kaşlar, ne kadar çok, ne kadar az. Sonra benim için ağzı, ses çalışmasını ve yüzünün yanak çevresinde benimkinden biraz farklı olduğunu anlamaya çalışıyorum.

bu komşular aktris, filmin kendisi için önemli olduğunu çünkü “kimlik fikrini, bu haraç sanatçılarının bu alt kültürünü ve ciddiye alınmak için ne kadar ileri gidebilirsiniz?” Ayrıca bunun “Dolly Parton’ın, mirasının, müziğinin, ikonografisinin ve tüm bu ikonik Amerikan pop figürlerinin ve kültürel figürlerinin ve uluslararası düzeyde de neşeli bir kutlaması” olduğunu ekledi.

2010’da rol alan Bryne Sinsi ve serideki diğer üç taksitte rolünü yeniden canlandırdı. Sinsi: Karanlıktan Korkunfilmlerin ne kadar iyi gittiğini duymanın “gerçekten keyifli” olduğunu söyledi.

İlk filmi 22 gün içinde çektiklerini açıklayarak, “Nasıl, özellikle de ilkinin, nasıl bildiğimden daha çok bir kült hit haline geldiğine dair ara sıra küçük bilgiler alıyorum” dedi.

gelecek gelince Sinsi Bryne, “her şeye her zaman yer vardır” dedi, ancak “tekrar derinlemesine araştırmak isteyip istemediklerini” kendisi, Ty Simpkins ve yönetmen Patrick Wilson için bir soru olacağını söyledi.

Yaklaşan film hakkında konuşurken, “On yılı aşkın bir süredir bu yerleşik izleyici kitlesine sahipti,” diye devam etti. “Öyleyse, söylediğimiz gibi bu başlangıç ​​​​hikayesini yeniden gözden geçirmek ve hayranlara gerçekten istediklerini vermek ilginç.”sinema-2