İlk posterdeki yarasa mağarasındaki Flash.

İlk posterdeki yarasa mağarasındaki Flash.
resim: Warner Bros.

Hayranlar çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacak ilklerini almak için tam bakış Flaş: Warner Bros. ilk fragmanın Pazar günü Super Bowl sırasında yayınlanacağını doğruladı. Bu aradafilmin ilk afişi yayınlandı ve Batman’in içinde olmayacağından endişe duyanlar içiniz rahat olsun.

Yukarıda, posterin bir bölümünü görüyorsunuz, ancak aşağıda tam olarak görüyorsunuz. Çok açık bir şekilde Barry Allen’a sahiptir (Esra Miller) bir tür mağarada, belki bir yarasa mağarasında, görünen şeyle Batwing’e çok benziyor Tim Burton’ın 1989’undan yarasa Adam onun üzerinde asılı

The Flash'ın İlk Afişinde Batman Büyük Görünüyor başlıklı makale için resim

resim: Warner Bros.

Poster, başına gelen her şeye rağmen bunu doğruluyor mu? Flaş, Michael Keaton hala orada mı? Biz öyle düşünüyoruz. Geçen hafta, yeni DC Films eş başkanı James Gunn söyledi sadece bu değil Flaş şimdiye kadar gördüğü en iyi süper kahraman filmlerinden biri, bunun tüm DCEU’yu yeniden başlattığını ve kendisinin ve Peter Safran’ın filmde hiçbir şeyi değiştirmediğini söyledi. Yani, herhangi biri ve herkes masadaysa, Keaton’ın ve belki diğerlerinin kalması çok muhtemel görünüyor.

Posterle birlikte, Warner Bros. şu çok belirsiz konu tanımını yayınladı: “Ezra Miller, DC Super Hero’nun ilk bağımsız uzun metrajlı filminde süper güçlerinin sınırlarını zorlayan Barry Allen, namı diğer The Flash rolünde.” Size söylemediği şey, Allen’ın annesinin ölmesini engellemek için bu sınırları zorladığı ve bunu yaparak evrenin dokusunu bozabileceğidir. Veya Miller’ın son birkaç ayı geçirdiğini birden fazla cezai suçlamayla karşı karşıya bu filmin tüm varlığını sorgulayan.

Ama artık yok. Flaş 16 Haziran’da geliyor ve Pazar günü fragmanla geri döneceğiz.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7