CD Projekt Red, The Witcher 3 yeni nesil güncellemesinde görünür, gerçekçi labia ve kasık kıllarının eklenmesinin kasıtsız olduğunu belirtti. Geliştirici, dokuları kaldırmak için bir güncelleme üzerinde çalışıyor.

İlk rapor ve CD Projekt Red’in açıklaması şu adresten geldi: kotaku. Oyunun romantik sahnelerinin çoğu, tam önden kadın çıplaklığını içermiyor, ancak Crookback Bog’daki Bruxa düşmanları ve kocakarıları (bir, oyunun sonlarına doğru ara sahnede), oyunun orijinal versiyonunda bile tamamen çıplak görünüyor. Orijinal versiyon, Barbie benzeri bir efektle cinsel organı gizlerken, mevcut versiyon daha gerçekçi çıplaklığa sahip. Bu eklemenin neden yapıldığı belirsizdi ve Kotaku yorum yapmak için uzandığında CD Projekt Red, “Bunu araştırıyoruz ve önümüzdeki günlerde daha fazla bilgiye sahip olacağız” yanıtını verdi.

Şimdi oynuyor: The Witcher 3: Wild Hunt Yeni Nesil İnceleme

Orijinal konuyu bildirdikten ve açıklamayı aldıktan sonra, Kotaku bir e-posta aldı CD Projekt Red’in bir temsilcisinden şu açıklama yapıldı: “The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil sürümü, stüdyo tarafından dahili olarak oluşturulan ve uygulanan çok sayıda geliştirmenin yanı sıra, CD PROJEKT RED tarafından oluşturulmayan topluluk kaynaklı çeşitli modlar içeriyor. Her şeyi bir araya getirmek karmaşık bir süreçti ve söz konusu dokular, yayın sürümünde var olan istenmeyen bir sonuç. Bu, ele almaya çalıştığımız bir konu.” GameSpot da yorum için ulaştı, ancak yayınlanmadan önce bir yanıt almadı.

Hikaye yayınlandıktan kısa bir süre sonra CD Projekt Red, Kotaku’ya hikayeyi planladığını doğruladı. kasıtsız eklemeyi kaldırmak için bir güncelleme yayınlamak. Cyberpunk 2077’de kasıtsız çıplaklıkla ilgili benzer sorunlar vardı, ancak bu sorunlar oyunun hatalı lansmanının bir etkisiydi.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1