Sırasında Apple için seçtiğimiz ürünler arasında bir değil iki değil, üç farklı ürün yer alıyor. 2023’teki en iyi akıllı saatler arasında, 2021’de piyasaya sürülen Series 7, oldukça bariz birkaç nedenden dolayı şu anda kesinti yapamıyor.

Bunlardan biri, bu yavru köpeğin ileri yaşı, diğer büyük sorun ise, birçok Apple Watch Series 7 varyantının bugünlerde genellikle cihazı taşıyan çoğu perakendeci tarafından satıldığı nispeten yüksek fiyatlar.

Bununla birlikte, ikinci cephede, Amazon, Best Buy ve Walmart gibi şirketler, “eski” çekiciliği önemli indirimlerle iyileştirmek için sürekli olarak çok çalışıyorlar ve bu da birçok olası alıcının “modası geçmiş” tasarım ve özellikleri görmezden gelmesine neden olabilir. .
Tabii ki, söz konusu tasarımın ve özelliklerin geçen yılki Series 8 tanıtımıyla kökten değişmemiş olması da yardımcı oluyor, özellikle de 340 dolar tasarruf edebileceğiniz zaman. Doğru, Walmart şu anda bir tane satıyor Apple Watch Series 7 lezzeti, 799 $’lık liste fiyatı yerine her biri 459 $’dan ve bağımsız hücresel bağlantınızı ve birinci sınıf paslanmaz çelik yapınızı seviyorsanız, bu kesinlikle burada karşı konulamaz bir anlaşma.
45 mm gümüş kaplı paslanmaz çelik kasaya ve sınırsız 4G LTE desteğine ek olarak, cihazın bu çok indirimli versiyonu en çok satan Series 7 saat aynı zamanda gösterişli bir gümüş Milanese halkası ile birlikte gelir… bu kesinlikle herkese göre değil.
Ama bu tarzı seven biriysen, muhtemelen tetiği hemen çekmelisin. Benzer Apple Watch Series 8 modelinin, bu yazının yazıldığı sırada Amazon ve Walmart gibi büyük ABD perakendecilerinde 690 ABD doları ve üzerinde olduğunu unutmayın ve avantajları ve faydaları en iyi ihtimalle minimum düzeydedir.
bu Apple Watch Series 7’de bir sıcaklık sensörü veya çarpışma algılama teknolojisi yoktur, ancak EKG’nizi ve genel kalp etkinliğinizin yanı sıra uykunuzu, kan oksijeninizi ve egzersizlerinizi izleyerek Series 8’in yapabildiği hemen hemen her şeyi yapabilir. her türden, hepsi de çatlamaya dayanıklı ön kristale sahip güzel bir Always-On Retina ekranı sallarken.

Her şeyin ötesinde, paslanmaz çelik yapı malzemesi yalnızca “sıradan” bir alüminyum kasadan daha güzel olmakla kalmaz, aynı zamanda günlük kötüye kullanımınıza, düşmelere ve diğer dikkatsiz kazalara daha iyi dayanma sözü verir.telefon-1