FPS oyununun efsanevi espor tarihinin en büyük rekabeti olan Valorant VCT Lock In için sahne hazırken oyuncular, üç yeni uluslararası bölgeden ilham alan renk çeşitleriyle çarpıcı yeni bir yakın dövüş silahı içeren Misericórdia bıçak paketini satın alıyor. Heyecan artarken, VCT Lock In kapsülünün nasıl ortaya çıktığı hakkında konuşmak için Riot’la görüştük.

Henüz görmemiş olanlar için Misericórdia bıçağı kristal bir şaheserdir. Gövdesi abanoz bir taktik bıçaktır, ancak bıçağı bölgesel gururunuzu sergilemek için özelleştirebileceğiniz ışıltılı jeotlarla kaplıdır. Kuzey Amerika yeşille süslenmiş, Pasifik mavi ve EMEA özellikle muhteşem bir menekşe – hiçbir şekilde önyargılı değilim.

Valorant esporlarını bir bütün olarak temsil eden kırmızı bir varyasyonla bıçak, en iyi parçalamayı başarırsanız parlayacak ve önceki VCT Şampiyon görünümlerinde gördüğümüz Şampiyon Aurasını yansıtacak. Sonuç olarak, paket muhteşem; harika görünüyor ve söylentilere göre VCT Valorant görünümleri ortaya çıkana kadar bölgesel gururunuzu sergilemenin yenilikçi bir yolu.

Açıklamanın ardından, yardımcı sanat yönetmeni Sean Marino ve kozmetik baş yapımcısı Preeti Khanolkar ile bu derileri tasarlamaya giden düşünce süreci hakkında konuştum – özellikle de esasen dört tane olduğu için.

“Yeni etkinliğimizin ilk etkinliğini desteklemenin en iyi yolunu beyin fırtınası yaparken
espor ortağı ekosistemi, oyunculara kendilerini temsil etmeleri için bir yol vermek istedik.
varyant seçimleriyle fandom, ”diyor Khanolkar. “Bu yeni rekabet seviyesi bizi çok heyecanlandırdı ve bir daha asla yaşanmayacak bu gerçekten özel anı inanılmaz bir koleksiyonla anmak istedik.”

“Bu, tek silah olarak sadece bir bıçakla ilk kez bir paket yapıyorduk, ancak şık tasarım ve animasyonların, şık VCT vurgularının ve bölgesel renklerin, gelir avantajına ek olarak bunu çok özel hissettireceğini hissettik. ortak espor takımlarıyla paylaşın.”

Benim için koleksiyonu bu kadar çarpıcı kılan renkler; peki Riot neden her bölgeyi temsil edecek bu belirli renkleri ve ajanları seçti? “Her lig belirli bir şehirde kurulu olsa da, daha fazla olmak istedik.
kapsayıcı ve bir temsilci seçerken bir lig oluşturan tüm bölgeleri göz önünde bulundurun, ”diyor Marino PCGamesN’e.

“Bölge liglerimizin her birinde güçlü bir yankı uyandıran (veya bölgeyi somutlaştıran) ve özellikle oyuncuların temsil etmekten gurur duyacağı temsilciler aradık. VCT Americas için Viper/Green’i, VCT Pacific için Yoru/Blue’yu (Yoru’nun esporda meta olmadığı göz önüne alındığında bu biraz abartılı) ve VCT için Astra/Purple’ı seçtik. Renk şemasını her bölgenin ligine (Astra, Yoru ve Viper) atanan birincil ajana göre seçtik.”

Daha da ilginci, her bir auranın rengi, bölgesel renklerin ileriye dönük olarak nasıl görünmesini bekleyebileceğimizi daha iyi temsil ediyor. Marino, “Seçtiğimiz belirli aura rengi, gelecekte liglerimizin her birini temsil edecek renklerle daha yakından eşleşiyor,” diyor – ve oğlum, ben takıntılı o zehirli yeşil renkle.

YouTube Küçük Resmi

Geleceğe baktığımızda, Valorant’ın belirli ortaklarla birlikte espor görünümlerinin yüksek talep gördüğü göz önüne alındığında, bu ışıltılı kristal kozmetiklerin son serisi olacak mı?

Marino, “Her zaman oyunumuzda esporları nasıl temsil ettiğimizin sınırlarını zorlamaya çalışıyoruz, bu yüzden kristal temayı bir daha görüp görmeyeceğinizi ne onaylayabilirim ne de reddedebilirim,” diyor Marino. “Ve bunu yapsanız bile, e-spor temalı olmayan bir dış görünümde tam olarak aynı hissettirmeyecek.”

Kelimenin tam anlamıyla satın almak gibi kötü bir alışkanlığım var. herhangi kristal Valorant görünümleri – Sentinels of Light Vandal’a, Şampiyonlar 2022 paketine sahibim ve tabii ki artık mor Misericórdia bıçağım var. Oyun gelişmeye devam ederken, espor dış görünümlerinin de nasıl olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum – sonuçta, parlak kehribar kaplamalara sahip siyah ve turuncu bir Fnatic vandalını hayal edin. Baskı yok, Sean ve Preeti – Tamam, belki biraz baskı.

Valorant’a ne kadar harcadığımı belirsiz bir sıkıntıyla düşünürken, profesyonellerin VCT Lock In’de kullanacakları en iyi Valorant hedef işaretleri ve kodlarının tümüne göz atmanızı tavsiye ederim – sonuçta iyi eğlenceler görünümler, Valorant saflarını parçalamanın yalnızca bir parçasıdır; nasıl kafa patlatılacağını da bilmelisin.oyun-2