Valorant tarihindeki en büyük uluslararası etkinlik yaklaşıyor: rekabetçi FPS oyununun dünya şampiyonası serisi VCT Lock In. Riot Games, Valorant Şampiyonlar Turu için bir VCT Lock In drop kampanyasını duyurdu, bu da sadece çevrimiçi aksiyona uyum sağlamak için bazı tatlı oyun içi ganimetler alabileceğiniz anlamına geliyor.

bu damla iki VCT Lock In öğesi içerir: “Locked In” başlığı ve VCT Lock In “Dad Hat” dostum. Başlık, Kilitli kelimelerinin üzerinde çentikli bir kırmızı kurdele üzerinde stilize Valorant ‘V’ cihazını gösterirken, ‘Dad Hat’ dostum parmakla boyanmış vurguları olan kahverengi bir yuvarlak şapka ve sekiz köşeli bir Valorant yıldız cihazıdır.

Ödül kazanmak kolaydır: Valorant hesabınıza giriş yapmanız ve onu bir Twitch veya YouTube hesabına bağlamanız gerekir. O zaman tek yapmanız gereken, dropların etkin olduğu kanallarda Valorant maçlarını izlemek.

  • Locked In unvanını kazanmak için13 Şubat – 4 Mart tarihleri ​​arasında canlı maçları izleyin.
  • Dad Hat Buddy’de VCT Kilidi kazanmak için4 Mart’taki Büyük Finaller sırasında canlı bir maç izleyin.

Bu ödüller ücretsizdir, ancak biraz para harcamaya hazırsanız, her biri Valorant esporlarından birini temsil eden dört renkte gelen özel kartlar, bir Raze spreyi ve muhteşem bir Misericórdia bıçağı içeren yeni bir VCT Lock In kapsülü var. ‘ bölgeler.

Valorant sıralama sistemi kılavuzumuza göz atın ve harika yeni silah görünümleri için alışverişe ne zaman gidileceği konusunda bilgi almak için Valorant Gece Pazarı 2023 tarihlerine ilişkin özetimizi gözden geçirmeyi unutmayın.oyun-2