Hogwarts Legacy’deki Bell tarafından Çözüldü görevini anlamaya çalışırken yardıma mı ihtiyacınız var? Endişelenmeyin, çünkü size hazinenin yerini ve bulmacayı nasıl çözeceğinizi söylediğimiz bu Hogwarts Legacy Solved by the Bell görev kılavuzunda gizli hazineyi tam olarak nerede bulacağınızı gösteriyoruz.

Hogwarts Legacy: The Bell Quest Tarafından Çözüldü – Müzikal Harita Hazine Konumu ve Bulmaca

Bu kılavuz için, Henrietta’nın saklandığı yerden hazine haritasını zaten aldığınızı varsayıyoruz. Haritada işaretlenen konum hiç de gizemli değil, sanki yakından bakarsanız, haritanın güney kısmındaki büyük kara parçasıyla eşleştiğini fark edeceksiniz.

Kesin olmak gerekirse, bu konum (X işareti), Clagmar Sahili’nde bulunan Clagmar Kalesi’ndedir.

Bu noktaya gidin ve düşmanları temizleyin. Resimdeki çanların nerede olduğunu tarif etmek daha kolay olacağından, burada kapmanızı tavsiye ettiğim, kilidi açılabilir bir hızlı seyahat noktası var.

Kilidini açtıktan sonra, yüzünü kaleye çevirerek Revelio’yu kullanın. Vurgulanmış bir grup Çan görmelisiniz. Oraya gidin; solunda üzerinde durabileceğiniz bir platform göreceksiniz, bu sizi bir sonraki bölüme hazırlayacak.

Bu bulmacayı çözmenin yolu nota kağıdındaki notaya karşılık gelen doğru zile basmaktır. İşleri kolaylaştırmak için çanları doğru sırayla numaralandırdım, bu yüzden bunu sayısal sırayla çalın (1,2,3,4,5,6,7,8)

Şimdiye kadar, kağıttaki şarkının Harry Potter için ana tema şarkısı olduğunu fark etmiş olmalısınız. Havalı, küçük bir baş sallama ve eğer doğru oynadıysanız, şimdi yanınızda bir hazine sandığı olmalı.

Ödül, Treasure-Seekers Longcoat kozmetik ürünüdür.

Tebrikler, artık Hogwarts Legacy Solved By The Bell yan görevini tamamlayarak gizemi çözdünüz. Bu kılavuzu faydalı bulduysanız, Hogwarts Legacy için yayınladığımız diğer birçok kılavuzu da beğenebilirsiniz. Hepsini buradan kontrol edebilirsiniz: Hogwarts Legacy Guides.oyun-6