Bir dolu şey var Google, son birkaç yılda mobil donanım oyununda çok daha iyi hale geldi, başta gerçek donanım kalitesi olmak üzere, ancak arama devinin aynı seviyede bir alanda oynadığı tek bir departman seçecek olsaydık Bugünlerde Apple ve Samsung gibi, bu kesinlikle reklamcılıktır.

Big G, iş en yeni ve en harika şirket içi ürünlerini tanıtmaya geldiğinde bunu gerçekten kaçırıyor gibi görünmüyor ve özellikle Pixel 7 ve 7 Pro’nun benzersiz yazılım gücü, yaklaşık dört ay önce iki üst düzey stok Android cep telefonunu piyasaya sürdüğünden beri.
Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Sihirli Silgi ve Photo Unblur, çeşitli eğlence ve spor ünlülerinin de rol aldığı 90 saniyelik yeni bir reklamda bir kez daha ilgi odağı oluyor.

Reklamın tamamı, bu Pazar günü muhtemelen kısaltılmış bir sürümle TV’de yayınlanmadan önce resmi “Made by Google” YouTube hesabında yayınlandı. Beklenmedik bir şekilde, Pixel 7/7 Pro Super Bowl reklamında herhangi bir büyük futbol yıldızı yer almıyor, bunun yerine yedi kez NBA All-Star’ı olan Giannis Antetokounmpo, Grammy ödüllü rapçi ve şarkıcı Doja Cat ve Emmy ödüllü aktris, komedyen, ve yazar Amy Schumer, iki telefonun kılıflarındaki bazı düzgün yazılım numaralarının gerçek hayattaki faydalarını gösterecek.

Sihirli Silgi ile Schumer (tahmin edilebileceği gibi) eski erkek arkadaşlarının tüm izlerini eski fotoğraflardan silerken Giannis, nadiren yaptığı savunma hataları hakkındaki sorulardan komik bir şekilde kaçmayı başarıyor. Bu sırada Doja Cat, kusursuz kırmızı halı görünümünü ve çeşitli “günlük” fotoğrafları sergilemek için Photo Unblur’u kullanıyor. Piksel 7 ve Pixel 7 Pro sahipleri (hem insan hem de kedi), iki kamera optimizasyon aracının inanılmaz gücünü ve rakipsiz çok yönlülüğünü göstermek için eğlenceye katılıyor.

Sonuç olarak, burada baktığımız şey, “normal” bir alıcının Google’ın en yeni cep telefonuyla neden ilgileneceğinin önemli bir nedenini vurgulama konusunda harika bir iş çıkaran oldukça basit, geleneksel (iyi bir şekilde) ve etkili bir reklamdır. cihazlar. Videonun kendisi çığır açıcı değil ama Magic Eraser ve Photo Unblur’un arkasındaki teknoloji, Kansas City Chiefs ile Philadelphia Eagles arasında oynanacak olan “Büyük Maç” sırasında dikkatleri üzerine çekecek kadar etkileyici.telefon-1