Nintendo Direct canlı yayını sırasında duyurulan Fire Emblem Engage’in Expansion Pass Wave 2’si bugün daha sonra satışa sunulacak. Birinci dalga gibi, ikinci dalga da Hector (Amblem of Strength), Soren (Acumen Amblemi) ve Camilla (Amblem of Revelation) gibi yeni Amblemleri içerecek. Hector, Fire Emblem: The Blazing Blade’den, Soren, Fire Emblem: Path of Radiance ve Radiant Dawn’dan ve Camilla, Fire Emblem Fates’ten.

Hector, yükseltilmiş savunma istatistikleri ve karşı saldırı yetenekleri sağlar. Soren geniş bir yelpazede büyü yapabilir ve Camilla araziyi değiştirir. Tüm DLC Amblemleri Paralogues tamamlanarak alınabilir.

Şimdi oynuyor: Yangın Amblemi Etkileşim İncelemesi

Amblemlerin üçüncü dalgası da duyuruldu ve Chrom ve Robin (Emblem of Bonds) ve Veronica’yı (Emblem of Heroes) içeriyor. Chrom ve Robin, kılıç ve büyü saldırılarını serbest bırakabilir. Fire Emblem Heroes adlı mobil oyundan Veronica, müttefikler çağırıyor.

Wave 4, önceki genişletmelerden biraz farklı ve Fell Xenologue adlı yeni bir hikaye içerecek. Fragmandan, başka bir dünyanın tehlikede olduğu görülüyor ve yardım için Kutsal Ejderhaya yaklaşılıyor.

Fire Emblem Engage’in genişletme kartı 30 $ ve dört DLC dalgasının tümü dahildir. İlk dalga Tiki ve Three Houses’tan Claude, Dimitri ve Edelgard’ı içeriyordu.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1