Bugün sizi uzun süredir bekleyen başka bir eBay anlaşmamız var. Çünkü çevrimiçi müzayede evinde şu anda 256 GB dahili belleğe sahip Xiaomi 12 Pro’yu 709 Euro’ya güvence altına alabilirsiniz. Bu, SIM kilidi olmayan yeni bir cihazdır. Amiral gemisi şu anda daha ucuz değil. Tüm bilgileri anlaşma kontrolümüzde bulabilirsiniz!

EBay’de her zaman çok çeşitli teknolojik araçlar için heyecan verici fırsatlar bulabilirsiniz. Artık Xiaomi 12 Pro’yu gri sürümde mevcut en iyi fiyata alabilirsiniz. Geçen yılın amiral gemisi burada 709 Euro’ya satılıyor ve satıcı bunun yeni bir cihaz olduğunu da belirtiyor.

Xiaomi 12 Pro, 8,16 milimetre ile oldukça incedir ve 6,7 inç (yaklaşık 17 cm) AMOLED panel kullanır. İşlemci, 12 GB RAM ve 256 GB maksimum dahili belleğe sahip bir Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1’dir. Bu, bir microSD kart ile genişletilemez. Arkadaki ana kamera, 12,5 megapiksellik 4’ü 1 arada piksel gruplaması yoluyla görüntüleri çözüyor ve ultra geniş açılı ve telefoto kamerayla destekleniyor. Xiaomi 12 Pro testimizde, süper hızlı hızlı şarjın ne olduğu gibi akıllı telefon hakkında daha da fazla ayrıntı var.

eBay’in Xiaomi listesi buna değer mi?

Idealo’ya göre, yeni bir cihazın şu anda size maliyeti yaklaşık 762 Euro’dur. Yani bu anlaşma fiyat açısından gerçekten heyecan verici. Ancak bu eşi benzeri görülmemiş bir fiyat değil. Çünkü fiyat gelişimi zaten Xiaomi 12 Pro’yu daha ucuza alabileceğinizi gösteriyor. Ancak şu anda eBay’de kesinlikle en iyi teklifi alacaksınız.

Xiaomi 12 Pro'nun kamera modülü

Xiaomi 12 Pro’nun kamera modülü üçlü kamera sisteminden oluşuyor. / © NextPit

Bu, özellikle Xiaomi 13 ve 13 Pro’nun yakında piyasaya sürüleceği göz önüne alındığında çok iyi bir fiyat. Şu anda yüksek kenarda 700 Euro’nuz yoksa, kampanyadan yararlanmak istiyorsanız buradan taksitli ödeme de ayarlayabilirsiniz. Ancak acele etmelisiniz, çünkü cihazlar yalnızca sınırlı sayıda mevcuttur.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Akıllı telefonlarınızı direkt satın almayı mı tercih edersiniz yoksa tarifeli teklifleri mi tercih edersiniz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27