4. Aşamada Marvel Sinematik Evreninde Tanıtılan Her Şey başlıklı makale için resim

resim: Sony Resimleri

Yayın tarihi: 17 Aralık 2021

Bu ne hakkında: olduğu gerçeğini değiştirmek ümidiyle herkes sırrını biliyor kimlik, Peter Parker, Doctor Strange’den özel bir büyü yapmasını ister, ancak büyü geri teper ve çoklu evrende portallar açarak Örümcek Adamları getirir. ve kötü adamlar önceden kurulmuş kanonlardan.

Tanıtılan (ancak öldürülmeyen) başlıca yeni karakterler: Peter 2 ve Peter 3, Matt Murdock, Eddie Brock/Venom, Doc Ock, Lizard, Green Goblin, Electro, Sandman.

Tanıtılan başlıca yeni kavramlar: Sam Raimi ve Marc Webb Spider-Man filmleri ve bu filmlerdeki her şey/bir kişi artık MCU’nun bir parçası. Bu evrende Peter Parker’ın kim olduğunu kimsenin bilmediğini. Eddie Brock kendi evrenine geri dönmüş olsa da, Venom ortakyaşamının bir kısmı artık MCU’da.

Analiz: Eve Dönüş Yok bir kez daha MCU’nun kapılarını sonuna kadar açtıgibi bir şey yapmak Örümcek Adam: Örümcek Evreninde çok mantıklı bir şekilde kanonun bir parçası, eğer öyleyse seçer. Ancak, birden fazla Örümcek Adamın varlığının veya evrenin ana Örümcek Adamının geleceğinin nasıl ortaya çıkacağı, diğer her şeyle birlikte henüz resmi olarak belirlenmedi. Taşınan tek şey, ortaya çıkan Matt Murdock. Dişi Hulk ve kendi şovu geliyor.

Toplam çalışan: Sadece ana karakterleri sayarsak, dokuz ile gideceğiz ve toplamı 48’e çıkaracağız.genel-7