The Last of Us HBO şovu iyi bir şekilde devam ederken, Naughty Dog ve PlayStation serisi hakkında The Last of Us PC çıkış tarihinden önce, oyun serisinin devam edip etmeyeceği ve bunun neye benzeyeceği gibi birçok soru soruluyor. Henüz hayatta kalma oyunuyla ilgili kesin bir yanıtımız olmasa da, Joel’in arkasındaki aktör Troy Baker, potansiyel bir The Last of Us Part 3 üzerinde çalışmaya ilgi duyduğundan bahsetti.

Yönetmen Neil Druckmann, Naughty Dog’un Uncharted’tan ayrılacağını ancak The Last of Us Part 3’ü çekebileceğini söyledi ve şimdi Baker da tartıştı.

“Bütün meselem bu ve insanlar her zaman ‘Last of Us 3. Bölüm olacak mı?’ diye soruyor. Hiçbir fikrim yok. Fikrim yok. 2. Bölüm olacağını bilmiyordum,” diye açıklıyor Baker. Ama Neil’in anlatmak istediği bir hikayesi varsa ve herhangi bir şekilde onun bir parçası olmamı istiyorsa, haftada yedi gün ve Pazar günleri iki kez oradayım. Kesinlikle onu takip edecektim ve onu cehennemin kapılarına kadar takip ettim ve geri döndüm ve dondurma aldım.

Yani Naughty Dog ve dahil olan herkes sır saklamıyorsa (ki bu çok mümkün), The Last of Us Part 3 için hâlâ bir plan yok, ama doğru hissettirirse yapılabilir. Druckmann, Bölüm 2’nin “zorlayıcı bir hikayesi” varsa bir devam filmi çekebileceğini, ancak başlangıçta zaten “çok güçlü bir sonu” olduğunu söyledi. Yani temel olarak, ekip yeterince iyi olduğunu düşündükleri bir fikir bulabilirse bunu başaracaktır, aksi takdirde çok fazla umut bağlamayın.

Biz diziyle ilgili herhangi bir haber beklerken, The Last of Us’ı PC’de çok yakında tam sürüm çıkmadan önce daha ucuz bir fiyata ve nereye bakacağınızı biliyorsanız %10’luk düzenli bir indirimle alabilirsiniz. Baker ile The Last of Us hakkında tam sohbeti de şu adreste görebilirsiniz: Çizgi roman.

The Last of Us PC çıkış tarihini beklerken, sizi meşgul edecek PC’deki en iyi aksiyon-macera oyunlarının ve en iyi zombi oyunlarının bir listesine sahibiz.oyun-2