Hangisinin en iyi olduğundan emin değilim Hogwarts Miras evi ile? Hogwarts Legacy evlerinin her birinde pek çok dikkate değer karakter olsa da, görünüşe göre Gryffindor öğrencileri her zaman hikayenin kahramanları olmaya mahkumdur. Neyse ki, evinizin kaderinizi belirlemeyeceği konusunda sizi temin etmek için buradayız.

Hogwarts Legacy seçme şapkası sizi nereye yerleştirirse yerleştirsin, RPG oyununun her evde ne kadar farklı oynandığını görmek için aynı anda dört kurtarma yapmanıza gerek kalmayacak. Evinizi ve asanızı içe aktarmak için bir Büyücü Dünyası hesabı oluşturduysanız endişelenmeyin, en iyi asa dahil olmak üzere bu seçimleri geçersiz kılma seçeneğiniz vardır. Hangi eve girdiğinize bağlı olarak birkaç fark olsa da, birini diğerine tercih etmeyi gerektirecek kadar önemli değiller.

Hogwarts Legacy bina farkları

Bildiğimiz kadarıyla, Hogwarts Legacy evleri arasında birkaç oyun içi fark dışında gerçek bir fark yok. Bazı Hogwarts Legacy karakterleri, kendileriyle aynı evi paylaştığınız gerçeğine atıfta bulunabilir, ancak bu genellikle ilk kez tanıştırıldığınızda olur. Bunun dışında temel fark, giydiğiniz kıyafetlerin rengi ve erişiminiz olan Hogwarts Legacy ortak odalarıdır.

Karakterinizin kırmızı yerine yeşilin daha iyi görünebileceğini düşünüyorsanız, Gryffindor yerine Slytherin’e katılmayı ciddi olarak düşünmelisiniz. Bize güvenin, gerçekten önemli olan her evin sahip olduğu varsayılan özelliklerden ziyade kıyafetlerinizin ne kadar iyi göründüğüdür. Kurnaz, hırslı ve gururlu olduğu bilinen bir eve katıldığınızı kimse hatırlamayacak. Öte yandan, Hogwarts Legacy transmog sistemi sayesinde her gün ne kadar iyi göründüğünüzü hatırlayacaklar.

Hogwarts Legacy evleri arasındaki farklar hakkında bilmeniz gereken tek şey bu. Bunu ortadan kaldırarak, tüm Hogwarts Legacy Gobstone konumlarını ve Daedalian anahtarlarını bulmak gibi önemli şeylere odaklanabilirsiniz. Ayrıca, Hogwarts Legacy ara sahnelerini bir düğmeye basarak atlayabileceğinizi ve sizi potansiyel olarak saatlerce süren sıkıcı sohbetlerden kurtarabileceğinizi de bilmelisiniz.

Harry Potter serisinin yaratıcısı JK Rowling, son yıllarda sosyal medyada bir takım transfobik açıklamalarda bulundu. Warner Bros., Harry Potter’a dayalı oyunlar yapma lisansına sahiptir. Bu anlaşmanın ayrıntıları kamuya açıklanmasa ve WB Games, “JK Rowling’in oyunun yaratılmasına doğrudan dahil olmadığını” söylese de, Harry Potter IP’nin yaratıcısı ve sahibi olarak, büyük ihtimalle JK Rowling kazanacak. satışlarından elde edilen telif hakları. Transseksüel eşitliği hakkında daha fazla bilgi edinmek veya destek vermek istiyorsanız, göz atmanızı tavsiye ettiğimiz iki önemli hayır kurumu: Ulusal Transseksüel Eşitliği Merkezi ABD’de ve deniz kızları İngiltere’de.oyun-2