Şu anda etraftaki en iyi ses çubuğu anlaşmalarından biri de gerçekten üst düzey bir ses çubuğunda. Samsung’ta, kablosuz Dolby Atmos ses ve daha fazlasına sahip, iyi incelenmiş Samsung HW-Q990B ses çubuğunu 1.500 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Bu, normal fiyata kıyasla 400 $ tasarruf anlamına geliyor, bu nedenle ev sineması kurulumunuzu yükseltmek ve gelişmiş sesten daha ucuza yararlanmak için ideal zaman. Tam olarak ikna olmadıysanız, neden bu kadar harika olduğunu açıklarken okumaya devam edin. Alternatif olarak, aşağıdaki satın al düğmesine basın.

Neden Samsung HW-Q990B Soundbar’ı satın almalısınız?

Kısa keseceğiz — Samsung HW-Q990B Soundbar, harika bir şey satın aldığınızdan emin olabilmeniz için en iyi soundbar’lar listemize girdi. Q990B, 11.1.4 konfigürasyonunda etkileyici 22 ayrı sürücü aracılığıyla 656 watt’a kadar güç sunar. Bunu yaparak, muhteşem Dolby Atmos ve DTS:X sesi sunabilir. Aslına uygunluk mükemmeldir ve burada da garanti edilen sağlam bas performansı vardır. Büyük odalar için idealdir, ancak her oda bu ses çubuğundan faydalanacaktır.

Lojistik açıdan, 4K/HDR10+ düz geçişli iki HDMI 2.1 girişi elde edersiniz, böylece önemli akış cihazınızı veya oyun konsolunuzu soundbar üzerinden kolayca bağlayabilirsiniz. Yeni bir Samsung TV’niz varsa, kablosuz Dolby Atmos ve TV’nin hoparlörlerinin soundbar’ı zenginleştirdiği Q-Symphony’den de yararlanabilirsiniz. Ayrıca Wi-Fi bağlantısı, Apple AirPlay 2 ve yerleşik Alexa var, bu nedenle burada gerçekleştirilebilecek çok şey var.

Surround ses sizi gerçekten sarar ve film izleme veya oyun oynama deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Bunun nedeni, odanızı analiz etmesi ve sesi buna göre otomatik olarak kalibre etmesi sayesinde sizin bir şey yapmanıza bile gerek kalmaz. Uyarlanabilir ses, ne izliyor olursanız olun gelişmiş ses netliği ve optimize edilmiş ses sunarak daha da yardımcı olur. Ayrıca oda gürültüsünü de dinler, böylece siz izlerken evde aniden gürültü olursa uyum sağlayabilir.

Normalde fiyatı 1.900$ olan Samsung HW-Q990B Soundbar, şu anda Samsung’ta 1.500$’a satılıyor. Doğrudan satın alarak, bu gerçekten harika ses çubuğundan 400 $ tasarruf edeceksiniz. Hayatınızı ve izleme deneyiminizi ne kadar zenginleştirdiğini seveceksiniz.
genel-19