Hogwarts Legacy nihayet burada olduğuna göre, şimdi bağlantınızı kurmanın tam zamanı. Harry Potter Fan Kulübü senin hesabına WB Oyun Hesabı. Her iki hesabınızı birbirine bağlayarak, oyuncular başka hiçbir şekilde elde edemeyecekleri özel oyun içi öğelerin kilidini açacaktır. Endişelenmeyin, bu hesapların ikisini de oluşturmak ücretsizdir ve bilmeniz gereken her şey burada.

Her iki hesabı birbirine bağlama ve ücretsiz Hogwarts Legacy kozmetiklerinin kilidini açma

Oyuncuların öncelikle bir Harry Potter Fan Kulübü Ve WB Oyun Hesabı her iki hesabı bağlamak için. Her iki hesap da oluşturulduktan sonra, bir Ev, Patronus ve bir Asa atanması için Harry Potter Fan Club testine girmeniz gerekecek. Testi yaptıktan sonra, Büyücü Dünyası web sitesindeki ana sayfaya gidin ve görene kadar aşağı kaydırın. Fan Club Üyelerine özel ücretsiz Hogwarts Legacy öğelerive üzerine tıklayın Şimdi Bağlan.

Her iki hesabı birbirine bağlamayı neredeyse bitirdiniz.

Bu sizi WB Games web sitesini ziyaret etmenizi, bağlantıya tıklamanızı ve WB Games hesabınıza giriş yapmanızı isteyen yeni bir sayfaya yönlendirecektir. “Harry Potter Fan Club Bağlandı!” mesajını gördüğünüzde iki hesabı da başarıyla bağladığınızı anlayacaksınız. ekranınızda görünür.

özel ödüller

Yeni okul yılına şık bir şekilde başlamak en iyisidir.
Yeni okul yılına şık bir şekilde başlamak en iyisidir.

Artık hesaplarınızı bağladığınıza göre, oyuna giriş yaptığınızda sizi bekleyen birkaç öğeniz olacak. WB Games Hesabınızın tercih ettiğiniz platforma bağlı olduğundan emin olun. Oyuncular bir ile ödüllendirilecek Gagalı Kafatası Maskesi ve bir House Fanatik Okul Elbisesi. Oyuncular, bu öğeleri almanın yanı sıra, atandıkları eve otomatik olarak aktarılacak ve Harry Potter testinden aldıkları asayı alacaklar.

Hogwarts Legacy, Warner Bros. Interactive Entertainment’ın bir yan kuruluşu olan Avalanche Software tarafından geliştirilmiştir. Oyun, Harry Potter yazarı JK Rowling’in transfobik sözleri nedeniyle tartışmalara karıştı. Geliştirilmesiyle kişisel olarak ilgilenmese de, başarısından kâr elde etmeye hazırdır. Daha fazlası için, Rowling’in yorumlarının trans topluluğunu nasıl etkilediğine dair ayrıntılı makalemizi okuyun. Bu makalede ayrıca destekleyebileceğiniz trans içerik oluşturuculara ve bağışta bulunabileceğiniz hayır kurumlarına bağlantılar bulacaksınız.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1