İle Hogwarts Legacy transmogu sistemle, sınıfa her zaman okuldaki en iyi giyinen kişi gibi görünebilirsiniz. Neyse ki, Yasak Orman’da bulduğunuz inanılmaz istatistiklere sahip korkunç görünümlü berenin boşa gitmesi gerekmiyor. Bulduğunuz herhangi bir donanım parçası, başka bir öğenin görünümünü alacak şekilde değiştirilebilir.

RPG oyunu, avatarınızı Hogwarts Legacy karakterlerinin geri kalanından farklı kılmak için çeşitli giysiler içerir. Hogwarts Legacy’de bulduğunuz herhangi bir giysi bir transmog seçeneği olarak görünecektir. Bu, en sevdiğiniz kıyafetleri sırf güzel göründükleri için tutmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Öğe envanterinizde göründüğü sürece, o giysiye transmog yapma yeteneğinin kilidini otomatik olarak açarsınız.

Hogwarts Legacy’de transmog nasıl yapılır?

Menülerdeki Dişli sekmesini açın ve donanımlı öğelerinizin üzerine gelin. Görünümünü değiştirmek için sahip olduğunuz her bir donanım parçasının istatistiklerini ve bir düğme istemiyle (klavye ve farede F, Xbox denetleyicilerinde X, PlayStation pedlerinde Kare) görmelisiniz.

Görünümü değiştir seçeneğini seçtiğinizde iki bölüm görünmelidir: Koleksiyonlar ve Diğer. Hogwarts Legacy erken erişim ve bir dizi Karanlık Sanatlar kıyafeti içeren lüks sürümü satın almadığınız sürece, bu menüye oyunun başlarında erişmeniz herhangi bir sonuç vermeyebilir. Özel Karanlık Sanatlar setinde herhangi bir donanım yoktur, bu yüzden onu takmak için transmog sistemini kullanmanız gerekir.

Koleksiyonlar, Crossed Wands şampiyonu olmak için kilidini açtığınız kıyafet gibi belirli görevleri tamamladığınızda aldığınız özel donanım parçalarını içerebilir. Ayrıca bir dizi görevi tamamlamak için ekipman görünümü ödülleri de vardır, ancak bunları menülerdeki Meydan Okumalar bölümünde kullanmanız gerekir.

‘Diğer’ seçeneği, envanterinizde şimdiye kadar sahip olduğunuz her ekipmanı içerir. Unutmayın, görünüşünü değiştirmek için eski teçhizatınızı elinizde tutmanıza gerek yok, bu yüzden kullanmadığınız herhangi bir teçhizatı satmaktan çekinmeyin.

Hogwarts Legacy transmog sistemini kullanmak için ihtiyacınız olan tek şey bu. Artık elinizden gelenin en iyisini yaptığınıza göre, sunulan tüm Hogwarts Legacy Daedalian anahtarlarını toplama zamanı. Ayrıca kalenin içinde süzülen uçan sayfaları nasıl toplayacağımıza ve Hogwarts’ın her yerine dağılmış zorlu kapı numarası bulmacalarını nasıl çözeceğimize dair rehberlerimiz var. Tamamen farklı bir şey arıyorsanız, en iyi bilgisayar oyunları listemizde yalnızca oyunların sunduğu en iyi oyunlar yer alır.

Harry Potter serisinin yaratıcısı JK Rowling, son yıllarda sosyal medyada bir takım transfobik açıklamalarda bulundu. Warner Bros., Harry Potter’a dayalı oyunlar yapma lisansına sahiptir. Bu anlaşmanın ayrıntıları kamuya açıklanmasa ve WB Games, “JK Rowling’in oyunun yaratılmasına doğrudan dahil olmadığını” söylese de, Harry Potter IP’nin yaratıcısı ve sahibi olarak, büyük ihtimalle JK Rowling kazanacak. satışlarından elde edilen telif hakları. Transseksüel eşitliği hakkında daha fazla bilgi edinmek veya destek vermek istiyorsanız, göz atmanızı tavsiye ettiğimiz iki önemli hayır kurumu: Ulusal Transseksüel Eşitliği Merkezi ABD’de ve deniz kızları İngiltere’de.oyun-2