Şubat 2023’teki en büyük web dizileri ve TV şovları nelerdir? Shahid Kapoor’un Farzi’si, beğenilen AMC draması The Night Manager’ın Hintçe uyarlamasının yanı sıra bu ay çıkan yeni dizilerin başında geliyor. İlki, The Family Man’in yönetmenleri Raj ve DK (Raj Nidimoru ve Krishna DK) tarafından, büyükbabasının matbaasında çalışırken en büyük dolandırıcılığı yaratan küçük çaplı bir sanatçının ardından yaratıldı. Farzi, 10 Şubat’ta Amazon Prime Video’da başlıyor. Kısa bir süre sonra, Aditya Roy Kapur’un karakterinin, Anil Kapoor’un (Slumdog Millionaire) canlandırdığı yakalanması zor bir silah tüccarını takip etme görevinde görevlendirildiği The Night Manager’a göz atın. Dizi, 17 Şubat’ta Disney+ Hotstar’da çıkıyor.

CW’ler Flaş dokuzuncu ve son sezonuyla Şubat’a giriyor. Bu, umarız uzun süredir devam eden yalnızca televizyona özel Arrowverse için bir sonuç görevi görür. Hindistan’da şovun 8 Şubat’ta Amazon Prime Video’da başlaması planlanıyor. yaptıktan sonra dış görünüş The Game Awards 2018’de, Christoph Waltz (Soysuzlar Çetesi) artık uygulama tabanlı bir oyun şirketinin başı olarak görülüyor. Danışman, çalışanların hayatlarını riske atıyor gibi görünen talepleri savurduğu yer. Dizi, 24 Şubat’ta APV üzerinden de yayınlanacak.

Şubat 2023’te Netflix’e Gelen Tüm Filmler ve Diziler

Sonra Hello Tomorrow! var, fütürist bir Apple TV+ komedisi, ay devre mülk satışı yapan bir grup satıcıyı konu alıyor. Şubat ayrıca, şu anda Netflix’te izlenebilen popüler İspanyol dizisi Elite’in Hindistan uyarlamasını da getiriyor. Class, prestijli Hampton International School’da baş şüpheli olarak bir cinayet soruşturmasına sürüklenen üç orta sınıf öğrenciyi konu alıyor. Penn Badgley’in You dizisi de 9 Şubat’ta dördüncü sezonuyla geri dönüyor. Bu Netflix dizilerinin hiçbiri aşağıda listelenmiyor, ancak tüm bu TV dizileri hakkında daha fazlasını ve daha fazlasını aşağıdan okuyabilirsiniz — ve yaklaşan web dizilerinin tam listesini eğlence sayfamızda bulabilirsiniz. merkez.

Bununla birlikte, Amazon Prime Video, Apple TV+, Disney+ Hotstar ve Netflix için Şubat 2023 TV rehberimiz burada.

Flash sezon 9

Ne zaman: 8 Şubat
Nerede: Amazon Prime Videosu

Dokuz yıllık kahramanca hizmetin ardından, Scarlet Speedster’ımız The Flash 9. sezonda çizmelerini asmaya hazır. Yeni bölüm, The Flash/Barry Allen’ın (Grant Gustin) Reverse’i yendiği 8. sezondaki olaylardan bir hafta sonrasını anlatıyor. Bir kez ve herkes için flaş. Yaklaşan bir tehdidin hayallerinin peşini bırakmayan kahramanımız, kendisini meta-insan ekibini çağırmaya ve Central City’yi son bir kez kurtarmaya çağıran ölümcül bir Haydut grubuna karşı bir savaşa sürüklenir. Önümüzdeki sezon 13 bölümden oluşuyor ve bu da onu neredeyse on yıllık serisinin en kısa yayı yapıyor.

Flash 9. sezon ayrıca, David Ramsey’den John Diggle/Spartan, Wally West/Kid Flash rolünde Keiynan Lonsdale ve hemofilik kötü adam Bloodwork rolünde Sendhil Ramamurthy dahil olmak üzere Arrowverse’ten üç tanıdık yüz getirecek. Joe West’i oynayan Jesse L. Martin, bu sezon beş bölüme kadar kendini adadı, Candice Patton ise ekrandaki kızı Iris West’i oynamak için geri döndü.

Bu, ana hat çizgi roman evreninden ayrı çalışan The CW’s Arrowverse’in sonunu etkili bir şekilde işaret ediyor. DC Studios eş CEO’su James Gunn’ın DC Universe’de yeni bir çağ başlatmasıyla birlikte, ileriye dönük tüm ortamlar birbirine bağlanacak ve aktörler TV dizileri, filmler ve animasyon projelerinde aynı rolleri oynayacak.

The Flash 9. sezon, 8 Şubat’ta Amazon Prime Video’da başlıyor.

flash sezon 9 şubat dizisi flash sezon 9 şubat tv

The Flash’ta ve The Flash rolünde Grant Gustin
Fotoğraf Kredisi: CW Ağı

Henüz ölü değil

Ne zaman: 9 Şubat
Nerede: Disney+ Hotstar

Gina Rodriguez (Annihilation), Henüz Ölü Değil’de kırklı yaşlarında, kendini ezik olarak tanımlayan Nell Serrano’yu canlandırıyor. Yıllar önce. Eski arkadaşlarına yetişmek ve (Craigslist’te bulunan) yeni oda arkadaşıyla yaşamak ilk başta heyecan verici gelse de, kısa süre sonra kariyeriyle mücadele etmeye başlar. Zaman değişti ve bulabildiği tek iş, ölü insanların hayatlarını anlatmak için sayısız saat harcadığı ölüm ilanlarında – yani ölülerle iletişim kurma yeteneğini keşfedene kadar; özellikle, hakkında yazdığı insanlarla.

Alexandra Potter’ın 2020 romanı “Confessions of a Forty-Something F**k Up”dan uyarlanan Not Dead Yet, Serrano’nun ölülerle konuşma fikrine alıştığında moralini önemli ölçüde artıran karmakarışık hayatını araştırıyor. . Bazıları başını belaya sokabilecek olsa da, onlar aracılığıyla değerli hayat dersleri alıyor. Oyuncu kadrosunu tamamlayanlar ise Serrano’nun meslektaşı/arkadaşı Sam rolündeki Hannah Simone (New Girl), şaşırtıcı derecede tuhaf olmayan oda arkadaşı Edward rolündeki Rick Glassman ve patronu Lexi rolündeki Lauren Ash.

Not Dead Yet, sırasıyla This Is Us ve The Real O’Neals’ın yapımcılığını üstlenen David Windsor ve Casey Johnson tarafından yönetiliyor.

Not Dead Yet’in ilk iki bölümü 9 Şubat’ta Disney+ Hotstar’da başlıyor. Aşağıdaki bölümler, standart bir haftalık programa uygundur.

Şubat Ayında Disney+ Hotstar’da En Büyük 26 Film ve Dizi

Not Dead Yet3 1200x800 not dead henuz feb tv

Josh Banday ve Gina Rodriguez, Not Dead Yet’den bir fotoğrafta
Fotoğraf Kredisi: ABC

Ödül Avcısı Babam

Ne zaman: 9 Şubat
Nerede: Netflix

Birbirine sıkı sıkıya bağlı kardeşler Lisa (Priah Ferguson) ve Sean (Jecobi Swain), onunla kaliteli zaman geçirmek umuduyla babalarıyla (Laz Alonso) gizlice otostopla işe giderler. Çok az şey biliyorlar, yıldızlararası bir maceraya atılmak üzereler ve babalarının onlardan bir sır sakladığının şok edici farkına varmak üzereler. Dost canlısı bir insansız hava aracıyla eşleştirilen ve ağır zırhlar giyen o, galaksideki en çetin ödül avcısı! Onun için iş, geldikleri gibi kolaydır, yıldızların arasından hızla geçmek, mermilerden ve lazer ışınlarından kaçmak ve kötü uzaylıları yakalamak. Ancak baba olmak, onun mücadele ettiği yerdir.

Çocuklar, galaksinin dört bir yanından ‘dürüst katillerin’ dahil olduğu tehlikeli bir göreve katılınca, babaların görevleri aşırıya kaçar. Alan silahlı piyadeler, parlayan dev bir Anglerfish ve ısırığının havlamasından daha güçlü olduğunu iddia eden Bogdog adlı bir bulldog ve bir bulldog’un sevimli karışımıyla dolu. Zaman daralıyor ve çocuklar anneleri fark etmeden eve geri dönmek zorunda, bu da heyecan verici, warp hızında bir maceraya dönüşüyor.

My Dad the Bounty Hunter’ın 10 bölümünün tamamı 9 Şubat’ta Netflix’te.

Farsça

Ne zaman: 10 Şubat
Nerede: Amazon Prime Videosu

Sunny (Shahid Kapoor) küçük çaplı bir sanatçıdır ve tek amacı vardır: paranın değerine asla saygı duymak zorunda kalmayacak kadar zengin olmak. Günümüz Hindistan’ının sosyal eşitsizliklerinden sıyrılmış, becerilerini işe koyabileceği bir suç hayatına dönerek bir devrimci olmaya karar verir. Neyse ki, büyükbabası (Amol Palekar) bir matbaacılık işi yürütüyor ve ekipmanı sahte para kazanmak için kullanmasını sağlıyor. Artı, oldukça iyi bir sanatçı, notları ve çizimleri bir kağıt paranın üzerine kopyalamasına yardımcı olan tüm stillerde usta. Ateşli, alışılmışın dışında özel görev gücü subayı Michael Vedanayagam (Vijay Sethupathi) Sunny’nin peşine düşene kadar hayat güzel görünüyor.

Farzi, yerel bir gangster Monsoor Dalal (Kay Kay Menon) şeklinde yeni, daha büyük tehditler sunarken, iki düşman arasındaki kedi-fare oyununa odaklanıyor. Bu sırada Raashii Khanna (Sardar), Vedanayagam’ın dolandırıcıyı yakalamasına yardım etmekle görevlendirilen kıdemsiz subay Megha’yı oynuyor. Dizide ayrıca Sunny’nin ilk başta tereddüt etse de parayı görünce eğilen suç ortağı Firoz rolünde Bhuvan Arora yer alıyor. Başrol oyuncuları için ilk dijital yayın çıkışını işaret eden Farzi, başlangıçta 2014’te uzun metrajlı bir film olarak planlandı, ancak daha sonra Raj ve DK tarafından tasarlanacak daha büyük bir hikayeye genişletildi.

Farzi’nin sekiz bölümünün tamamı 10 Şubat’ta Amazon Prime Video’da çıkacak.

Karınca Adam 3’ten Kartik Aaryan liderliğindeki Shehzada’ya, Şubat Ayının En Büyük 7 Filmi

Gece Müdürü

Ne zaman: 17 Şubat
Nerede: Disney+ Hotstar

Ödüllü Susanne Brier dizisi The Night Manager’ın bu Hint uyarlaması, benzer olay örgüsünü takip ediyor. İçinde, Shaan Sengupta (Aditya Roy Kapoor), bir silah tüccarının yakın çevresine sızmak ve onları beslemek için Hint İstihbaratı tarafından tekrar güce çağrıldığında, tatil yeri müdürü olarak huzurlu hayatı kargaşaya dönüşen eski bir askerdir. bilgi. Anil Kapoor, savaşı uzaktan gözlemlemekten zevk alan ve daha da önemlisi, onu kışkırtmak için araçlar sunan bir iş adamı Shailendra Rungta/ Shelly kılığına girmiş satıcıyı canlandırmak için orijinalinden Hugh Laurie’nin ayakkabılarına adım atıyor.

İstihbarat subayı ve işe alım görevlisi Lipika’nın (Tillotama Shome) emirleri altında Sengupta, kendisini bir müttefik olarak göstermeli ve Shelly’nin güvenini kazanmalı, sonunda ailenin güvenilir bir muhafızı olmalı – tüm özel partilerde ve diğer satıcılarla toplantılarda ön sıralardan koltuklar kazanmalıdır. Sengupta, Shelly’nin ortağıyla (Sobhita Dhulipala) romantik bir ilişki kurup tüm görevi tehlikeye attığında ve kendini silah zoruyla hedef aldığında sorunlar artar.

The Night Manager’ın tüm bölümleri 17 Şubat’tan itibaren izlenebilecek.

Merhaba yarın!

Ne zaman: 17 Şubat
Nerede: Apple TV+

İnsanların işe jetpack ile gittiği, robotların çöpleri temizlediği ve kravatların Windsor düğümlerini kendi kendine bağladığı pastel tonlu, retro-fütüristik bir ortamda, karizmatik bir satıcı olan Jack Billings (Billy Crudup), ayda devre mülk satarak yerel halkın hayatını canlandırmaya çalışır. . Bir grup seyyar satıcıya liderlik ederek, kapı kapı dolaşarak, ay yüzeyinde uzaylılardan yoksun ve rüyalarla dolu neşeli bir yaşam vaat eden broşürler sunar. Ancak Billings, hırsıyla ilgili korkunç bir sır saklıyor ve bu sır, iş arkadaşı Joey Shorter (Nicholas Podany) ile olan ilişkisini tamamen zedeleyebilir.

Kızgın müşteriler gerçeği talep etmeye başladıkça, bu parlak vaatlerin altında yarım yamalak bir şeyler olduğu ima ediliyor. Böyle bir karakter, ayda yaşamayı umarak tüm hayatını geride bırakan orta yaşlı bir kadın olan Alison Pill’in (Yardımcısı) Myrtle Mayburn’dür. 10 bölümlük dizide ayrıca iş arkadaşı Eddie rolünde Hank Azaria (Maniac), Shirley Stedman rolünde Haneefah Wood ve Billy’nin annesi Barbara Billings rolünde Jacki Weaver rol alıyor.

Hello Tomorrow’un ilk üç bölümü! 17 Şubat’ta çıkacak ve ardından haftalık bir program izleyecek.

Danışman

Ne zaman: 24 Şubat
Nerede: Amazon Prime Videosu

Yerleşik bir mobil oyun stüdyosunda bir CEO’nun ölümü, yeni taleplerle şirketin gidişatını değiştiren taze, esrarengiz bir danışman Regus Patoff’un (Christoph Waltz) gelişinin habercisidir. Tuhaf kokan insanları işten çıkarmaktan, uzaktan çalışan çalışanları işten çıkarmaya kadar, Danışman kişisel alanı işgal eden ve işleri cehenneme çeviren patronları kışkırtan bir işyeri hiciv işlevi görür. İşler başlangıçta çalışanları için bir baş belası gibi görünse de, Patoff’un gücü arttıkça ve tüm şirketi yönetmeye başlamasıyla kısa sürede kişiselleşmeye başlar.

Ben Little’ın aynı adlı kitabına dayanan sekiz bölümlük dizi, Patoff’un onları gece geç saatlerde kaçırdığı ve bir barda patronlarla kavga etmeyi planladığı – sadece bazı işçilerin stres altında başarılı olduğu teorisini test etmek için – çalışan ve patron arasındaki uğursuz ilişkiyi araştırıyor. . Bu çarpık ilişkinin merkezinde Craig rolünde Natt Wolfe (Death Note) ve iş arkadaşı Elaine rolünde The White Lotus-ünlü Brittany O’Grady var. Aimee Carrero ( Menü ) aynı zamanda Craig’in nişanlısı Patti olarak da karşımıza çıkıyor.

The Consultant’ın sekiz bölümünün tamamı 24 Şubat’ta Amazon Prime Video’da izlenebilecek.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.



genel-8