İçeriğinizi arama motorları için optimize etmek, birkaç adımı izlemeyi içerir. Rakiplerin SEO stratejilerini incelemek, kullanıcıların arama amacını analiz etmek, doğru anahtar kelimeleri bulmak zorundasınız… Kendinizi sayısız araçla donatmanızı gerektiren pek çok görev. Ancak, hepsi bir arada çözümler, SEO pazarında yavaş yavaş ortaya çıkıyor. içerik alanı.

Derinlemesine bir SEO rekabet analizi yapın

Contentpace’in amacı, ilgili konuları aramaya başlayarak SEO içeriğinizi yazmanın her adımında size destek olmaktır. Bir konu oluşturucu hizmetinizdedir. Sadece bir anahtar kelime girin ve bir dil seçin. Araç daha sonra size bu anahtar kelime için en iyi 50 içeriği, her biri için bir SEO puanı, kelimelerin sayısı, arama motorlarındaki konumları ve diğer önemli ölçümleri sunar. Bu, rakipleriniz tarafından benimsenen stratejiyi ve ana trendleri daha iyi anlamanıza olanak tanır. Daha net görebilmek için Contentspace, etkileşimli bir grafikle gerçekleştirilen rekabet analizinin bir raporunu oluşturur.

aynı kategoride

Google, Apprentice Bard sayesinde ChatGPT ile rekabet etmek istiyor
içerik alanı platformu

İllüstrasyon: İçerik alanı.

içerik alanı platformu

İllüstrasyon: İçerik alanı.

Araç aynı zamanda Google, Reddit ve Quora üzerinden yapılan sorguları analiz ettikten sonra ele alınması gereken temaları da sağlıyor. Hatta optimize edilmiş metni hızlı bir şekilde yazmanıza yardımcı olmak için içeriğinizde kullanabileceğiniz anahtar kelimeler ve kelime öbekleri bile sunar.

Sonra yazma zamanı gelir. Yine, Contentpace çeşitli kullanışlı özellikler sunar. Bunlardan biri, en başarılı içeriklerden ilham alarak ayrıntılı planınızı oluşturmanıza olanak tanır. Aynı arayüzde bir başlık etiketini bir makaleden diğerine sürükleyip bırakabilirsiniz. Araç size içeriği yazmak için gerekli tüm yönergeleri sağlar: gereken kelime sayısı, anahtar kelimenin kullanımı, meta açıklamada karakter sayısı… Amaç, yazara gerekli tüm bilgileri hızlı bir şekilde sağlayabilmektir.

Makaleyi yazarken, içerik alanı metnin optimize edilmesi için ona gerçek zamanlı göstergeler verir. Bu, yapay zeka (AI) ile mümkün olmaktadır.

Şu anda araç, ömür boyu 447 $ yerine 79 $’dan satılıyor. Teklif, ayda otuz analiz ve konu araştırmasını, otuz özetin oluşturulmasını ve bir o kadar içeriğin optimizasyonunu içerir. İstisnai olarak 158 ve 237 dolar olarak gösterilen diğer iki lisansta daha fazla imkan sunuluyor.

Siècle Digital’in editör ekibi, profesyoneller için her gün en ilgi çekici ücretsiz, ücretsiz veya ücretli araçları sunar. Bazı web ürünleri bazen, yazılım bizim için ilginç göründüğünde seçtiğimiz geçici anlaşmalarla bağlantılı güçlü indirimlerden yararlanır. Mevcut davada olduğu gibi, bazı içerikler sponsorlu değildir ancak bir bağlı kuruluş bağlantısı içerir.genel-16