Best Buy, uygun fiyatlarla popüler markalara odaklanması sayesinde genellikle en iyi dizüstü bilgisayar fırsatlarından bazılarına sahiptir. Amazon gibileriyle agresif bir şekilde rekabet eden Best Buy, devasa stok zenginliğinin çoğunu mağazada toplamanıza ve çevrimiçi sipariş vermenize izin verme avantajına sahiptir. Planlarınız ne olursa olsun ve ister oyun dizüstü bilgisayarı ister biraz daha basit bir şey arıyor olun, şu anda geçerli olan Best Buy dizüstü bilgisayar fırsatlarını seçtik.

Bugünün en iyi Best Buy dizüstü bilgisayar fırsatları

  • Asus 14 inç dizüstü bilgisayar —
  • Asus 17,3 inç Chromebook —
  • HP Pavilion 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar —
  • HP 17,3 inç Dizüstü Bilgisayar —
  • Microsoft Surface Dizüstü Bilgisayar Go 2 —
  • HP Envy x360 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar —
  • HP Victus 15,6 inç oyun dizüstü bilgisayarı —

Asus 14 inç dizüstü bilgisayar — 180 dolardı, 350 dolardı

En iyi dizüstü bilgisayarlardan ziyade en ucuz dizüstü bilgisayarı arıyorsanız, Asus 14 inç dizüstü bilgisayardan oldukça memnun olmalısınız. Intel Celeron işlemcisi, 4 GB belleği ve 128 GB eMMC depolaması ile temel bilgileri doğru bir şekilde alır. Düşük fiyatına rağmen Windows 11’i S modunda çalıştırır, bu nedenle Windows tabanlı bir sisteme ihtiyacınız varsa bu, genellikle bu aralıkta fiyatlandırılan Chromebook’lara harika bir alternatiftir. 14 inçlik HD ekranı, enerji tasarruflu LED arka aydınlatması sayesinde fiyatına göre makul görünüyor ve 10 saatlik pil ömrü iş günü boyunca kullanışlı oluyor. Basit ama kullanışlı.

Asus 17,3 inç Chromebook — 299 dolardı, eskiden 389 dolardı

Beyaz bir arka plan üzerinde Asus 17.3" Chromebook.

Chromebook fırsatları genellikle daha küçük ekranlı sistemlere odaklanır, ancak bu Asus Chromebook, pencereleri oynatmak veya ne yaptığınızı net bir şekilde görmek için daha fazla ekran alanına ihtiyacınız varsa ideal olan, ağır bir 17,3 inç HD ekran sunar. Bunun yanı sıra, tüm temel özellikleri kapsayan bir Intel Celeron işlemciye, 4 GB belleğe ve 64 GB eMMC depolamaya sahiptir. Diğer Chromebook’lardan biraz daha büyüktür, ancak yaklaşık 5,34 pound ağırlığı, yerleşik bir medya okuyucu ve görüntülü aramaları yanıtlamak için bir HD web kamerası gibi kullanışlı ekstralar elde ederken işe yarar.

HP Pavilion 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar — 450 dolardı, eskiden 600 dolardı

Beyaz bir arka plana karşı HP Pavilion 15 inç dizüstü bilgisayarın ön açısı.

HP, piyasadaki en iyi dizüstü bilgisayar markalarından biridir ve bu HP Pavilion 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar, paranızın tam karşılığını verir. Intel Core i3 işlemciye, 8 GB belleğe ve 256 GB SSD depolamaya sahiptir. Öne çıkan özelliği 2’si 1 arada tasarımıdır. 14 inçlik full HD ekranı dokunmatiktir ve işinizle daha fazla uğraşmak istiyorsanız tablet modunda kullanabilirsiniz. B&O hoparlörleri ile bu modda içerik akışı yapmak da harikadır ve siz de izlerken mükemmel ses kalitesi elde etmenizi sağlar. 720p HD web kamerası, HP Hızlı Şarj desteği ve 3,35 pound ağırlık, şaşırtıcı derecede çekici paketi tamamlıyor.

HP 17,3 inç dizüstü bilgisayar — 480 dolardı, eskiden 680 dolardı

HP Dizüstü Bilgisayar 17'nin yandan açılı görünümü.

Daha büyük ekrana sahip daha güçlü bir dizüstü bilgisayar için AMD Ryzen 5 işlemcisi, 8 GB belleği ve 512 GB devasa SSD depolamasıyla HP 17,3 inç dizüstü bilgisayarı tercih edin. Geniş 17,3 inçlik tam HD ekran, 178 derecelik görüntüleme açılarıyla ekranda yaptıklarınızın çoğunu görebileceğiniz anlamına gelir. Ayarlı stereo hoparlörler, sekiz saatin üzerinde pil ömrü ve HP Hızlı Şarj desteği alırken klavyeyi daha rahat bir konuma yükseltmenize yardımcı olacak bir kaldırma menteşesi de mevcuttur. Bu, hareket halindeyken bazı işleri minimum güçlükle halletmeniz gerekiyorsa ideal olan basit ama anlaşılır bir dizüstü bilgisayardır.

Microsoft Surface Laptop Go 2 — 600 Dolar, eskiden 700 Dolardı

Ekranda Windows arabirimi bulunan Microsoft Surface Laptop Go 2.

En iyi bütçeli dizüstü bilgisayarlara bakışımızda yer alan Microsoft Surface Laptop Go 2, öğrenciler ve çok fazla harcamadan sağlam bir özellik karışımı isteyen herkes için ideal olan çok şık ama pratik bir dizüstü bilgisayardır. Intel Core i5 işlemci, 8 GB bellek ve 128 GB SSD depolama alanı elde edersiniz. Bunun yanı sıra, muhteşem 12,4 inç PixelSense dokunmatik ekran harika görünüyor ve oldukça duyarlı. Büyük bir izleme dörtgeni, rahatlık için çok sayıda USB-C ve USB-A bağlantı noktasıyla gezinmeyi basitleştirir. Ayrıca Dolby Audio desteği, geliştirilmiş bir HD kamera ve 13,5 saate varan etkileyici bir pil ömrü de var. Yeniden şarj etmeniz gerektiğinde, hızlı şarj, bir saatten biraz daha uzun bir süre içinde %80’e kadar geri kazanabileceğiniz anlamına gelir.

HP Envy x360 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar — 750 dolardı, eskiden 1.050 dolardı

HP Envy x360 13 2022 ekran ve klavye grubunu gösteren önden açılı görünüm.

HP, günümüzün en iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlarından birini yaptı. Bu, HP Envy x360 olmasa da, bu dizüstü bilgisayarın sunduklarıyla pek çok örtüşme var. Sistem bir AMD Ryzen 7 işlemciye, 12 GB belleğe ve 512 GB SSD depolamaya sahiptir. Verimli bir şekilde çalışmak ve gün boyunca etkili bir şekilde çoklu görev yapabilmek için ihtiyacınız olan şey budur. Asıl vurgu, dokunmatik ekran olan ve bir menteşe aracılığıyla hareket ettirilebilen 15,6 inçlik tam HD ekranıdır, böylece dizüstü bilgisayarı sunum veya çadır modunda olduğu kadar tablet olarak da kullanabilirsiniz. Yaptığınız şeyle daha fazla ilgilenmeniz gerekiyorsa, genellikle kullanışlı ve harikadır. Akış için B&O’nun sesini de seveceksiniz, böylece izlediğiniz her şeyden en iyi şekilde yararlanacaksınız. Arkadan aydınlatmalı klavye, HP Fast Charge teknolojisi ve 5 MP web kamerası, iyi tasarlanmış dizüstü bilgisayarı tamamlar.

HP Victus 15,6 inç dizüstü oyun bilgisayarı — 850 Dolar, eskiden 1.100 Dolardı

Çekici bir arka plan sergilerken dışarıya yerleştirilmiş HP Victus.
Mark Coppock/DigitalTrends

Şu anda en iyi oyun dizüstü bilgisayarı fırsatlarından biri olan HP Victus serisi, genel olarak en iyi oyun dizüstü bilgisayarlarına bakışımızda zaten yer aldı. Bu model, 16 GB bellek ve 512 GB SSD depolama ile birlikte bir Intel Core i7 işlemciye sahiptir. Bunlar bir oyun dizüstü bilgisayarı için harika temeller ancak standart modelden bir adım daha yüksek olan Nvidia GeForce RTX 3050 Ti grafik kartını fark ettiğinizde işler daha iyi hale geliyor. 15,6 inçlik tam HD ekranı, hızlı hareket eden oyunlarda hareket bulanıklığını önlemek için mükemmel olan 144 Hz yenileme hızı sayesinde bununla da iyi başa çıkıyor. B&O’dan gelen ses ve HP Hızlı Şarj desteği, bunun birçok kişiyi memnun etmesi gereken çok yönlü bir oyun dizüstü bilgisayarı olmasını sağlar. Arkadan aydınlatmalı klavyede bir sayısal tuş takımı bile var – dizüstü bilgisayarlarda her zaman bulamayacağınız bir şey.
genel-19