Samsung, Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 ile katlanabilir akıllı telefon pazarına hakim olabilir, ancak Oppo muhtemelen bu alandaki en yakın rakibi. Daha spesifik olarak, her ikisi de şirketin anavatanı olan Çin’de piyasaya çıkmış olan Oppo Find N2 Fold ve Oppo Find N2 Flip’ten bahsediyoruz.

Ancak Oppo hayranları, üreticinin en yeni katlanabilir telefonlarının uluslararası sürümlerini piyasaya sürmesini bekliyor. Sabırla resmi çıkış tarihini beklerken, Find N2 Flip’in Avrupa’daki beklenen fiyatı hakkında en azından devam edecek bazı bilgilerimiz var gibi görünüyor ve oğlum pahalı mı?
tarafından özel bir rapora göre Appauls, kaynakları Avrupa’da Oppo Find N2 Flip için 1100 ila 1200 Euro arası bir maliyete işaret ediyor. Bunu telefonun Çin’deki fiyatıyla karşılaştırır ve kabaca avroya çevirirsek, yaklaşık 400 Euro’luk bir fark var. Elbette, örneğin lojistik gibi hesaba katılması gereken daha fazla maliyet olduğundan, fiyatta bir fark beklenebilir, ancak bu yine de oldukça dik bir sıçramadır.
Dahası, rapor Avrupa pazarının Oppo Find N2 Flip’in 256 GB depolama ve 8 GB RAM ile yalnızca bir sürümünü alacağını belirtiyor. Diğer Önceki sızıntıdan bildiğimiz Find N2 Flip spesifikasyonları, doğrudan telefonun Çin versiyonuna karşılık geliyor, yani MediaTek Dimensity 9000+ çip, 1080 x 2520 çözünürlüklü 6,8 inç dahili AMOLED ekran, 120Hz yenileme hızı ve harici 3,26 inç 60Hz ekran.

Kamera açısından, 50MP ana kamera, 8MP ultra geniş ve 32MP ön kamera bekleyebiliriz. Oppo Find N2 Flip ayrıca, SuperVOOC şarj teknolojisi sayesinde maksimum 44W hızında şarj edebilecek 4.300mAh pil ile gelmelidir.telefon-1