Uçan Bir Motosiklet Şirketi Nasdaq'ta Listelendi başlıklı makale için resim

Fotoğraf: ADRIAN3388 (Doğrulanmış)

Uçan motosiklet satan bir şirket Nasdaq’ta listelendi, bu da hepimizin içinde yaşadığımız anlamına geliyor. Jetgiller şimdi, temelde.

Japon şirketi ALI Technologies fütüristik satıyor XTURISMOelektrikle çalışan ve hoverkraftlardan ilham aldığı söylenen sözde “lüks hoverbike” Yıldız Savaşları. Şirkete göre, XTURISMO’lar 12 fit uzunluğunda ve saatte 60 mil hızla gidebiliyor.

Bloomberg Haberleri aslen bildirildi ALI’nın ana şirketi AERWINS’in, işi halka açmayı planlayan açık çek şirketi Pono Capital Corps ile birleşme sürecinde olduğu. A basın bülteni Cuma günü yayınlanan birleşme, şirket hissedarları tarafından 27 Ocak’ta onaylandığını ve Pazartesi günü Nasdaq’ta işlem görmeye başlayacağını söyledi.

Tahmin edebileceğiniz gibi, ALI’nın uçan bisikletleri oldukça havalı görünüyor. ABD’lerini yaptılar çıkış geçen yıl Detroit’teki Kuzey Amerika Otomobil Fuarı’nda.

AERWINS XTURISMO Dünyanın İlk Uçan Bisikleti

Ancak, ne kadar havalı görünürlerse görünsünler, XTURISMO’ların kesinlikle bazı dezavantajları vardır. Her şeyden önce, havada asılı kalabilecekleri en uzun süre sadece 40 dakikadır, bu da onları tam olarak ideal bir arazi seyahat aracı yapmaz. Ve yakacak saçma sapan bir paranız yoksa, kesinlikle bir tane satın alamayacaksınız: şu anki fiyat etiketi 550.000 dolar, bu da onları Jeff Bezos gibiler için aşağı yukarı bir oyuncak yapıyor. .

Her biri yarım milyar dolara mal olan hoverkraft satan bir şirketin gerçek para kazanmayı nasıl planladığını merak ediyor olabilirsiniz. ALI, XTURISMO’ları “kurtarma görevlileri, altyapı denetimi için bir araç ve kamu eğlencesi için bir gösteri parçası” olarak pazarladı Reuters raporlar. Outlet, şirketin şu ana kadar bir satış yaptığını belirtiyor. İşletme de satıyor dronlaryanı sıra drone yazılımı ve bulut çözümleri.genel-7